SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening Do Oceny i Poprawy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2028
Witam Chcial bym od pon. zacząć trening na mase .
Z gory wielkie dzieki za Ocene !

Wiek 18
Staż 6mies
Waga 70kg
Wzrost 181cm

TRENING

I Dzien
KLATKA:

1.Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej 8,10,10,12
2.Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej-głową w dół 8,10,10,12
3.Wyciskanie sztangielek w leżeniu na ławce poziomej 8,10,10,12
4.Rozpiętki ze sztangielkami w leżeniu na ławce poziomej 8,10,10,12

TRICEPS:
1.Prostowanie ramion na wyciągu stojąc 8,10,10,12
2.Wyciskanie "francuskie" jednorącz sztangielki w siadzie 8,10,10,12
3.Sciąganie Linki Wyc. 8,10,10,12

II Dzien Wolny
III Dzien
PLECY:

1.Podciąganie na drążku szerokim 8,10,10,12
2.Ściąganie drążka/rączki wyciągu górnego w siadzie uchwyt neutralny 8,10,10,12
3.Podciąganie sztangielki w opadzie (wiosłowanie) 8,10,10,12
4.Przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim 8,10,10,12

BICEPS:
1.Uginanie ramion ze sztangą stojąc 8,10,10,12
2.Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc 8,10,10,12
3.Uginanie ramion ze sztangą nachwytem na "modlitewniku" 8,10,10,12

IV Dzien Wolny
V Dzien
BARKI:

1.Wyciskanie sztangi sprzed głowy 8,10,10,12
2.Unoszenie ramion bokiem w górę z linkami wyciągu 8,10,10,12
3.Wyciskanie sztangielek 8,10,10,12

NOGI:

1.Wypychanie ciężaru na suwnicy (maszynie) 8,10,10,12
2.Prostowanie nóg w siadzie 8,10,10,12
3.Uginanie nóg w leżeniu 8,10,10,12
4.Wspięcia na palce w staniu 8,10,10,12
5.Wypychanie ciężaru na maszynie/suwnicy palcami nóg 8,10,10,12

"No pain, no gain"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18700
Juz widze ze za dużo ćwiczeń w poszczególnych partiach, wypełnij ankiete

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 21399 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 141207
https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html

Masz mozliwosc trenowania 4x w tygodniu?


Pzdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2028
na chamca by sie znalazl ten 4 dzien ale jeszcze nie wiem jak bede mial lekcje .

Płeć :M

Wiek :18

Waga :70

Wzrost :181

Cel treningowy :Masa

Staż treningowy na siłowni :z 1.5r. ale tak juz na poważnie to z 6mies.

Uprawiane inne sporty :juz nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) :full osprzęt siłownia

Dieta :B:148 T:100 W:438 Kcal:2850

Przeciwskazania medyczne :---

Zażywane suplementy : 2x Kreatyna ;/

"No pain, no gain"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 21399 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 141207
Nogi dałbym w osobny dzień więc albo push/pull/nogi albo:

Klata + przod/bok barków + tric
Plecy + tył barków + bic
Nogi

Przód - wyciskanie [byle nie zza karku]
Bok - unoszenie sztangielek na boki
Tył - unoszenie sztangielek na boki w opadzie tułowia


Pzdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2028
okey to zrobie
Klata + przod/bok barków + tric
Plecy + tył barków + bic
Nogi
jeszcze 2 pytanka czy 8,10,10,12 moze byc na każde partie ? i czy tym sposobem robie trening na masse ?

"No pain, no gain"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 21399 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 141207
Progresja a nie regrecja więc zrób 12-10-8-8.

Wklej plan po poprawie.


Pzdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12276
mysle ze takze powinienes nam powiedziec o swoich poprzednich planach bo moze lepszym wyborem byloby FBW.

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2028
TRENING

I Dzien
KLATKA:
1.Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej 12-10-8-8.
2.Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej-głową w dół 12-10-8-8.
3.Wyciskanie sztangielek w leżeniu na ławce poziomej 12-10-8-8.
4.Rozpiętki ze sztangielkami w leżeniu na ławce poziomej 12-10-8-8.

BARKI:Przod / Bok
1.Wyciskanie sztangi sprzed głowy 12-10-8-8.
2.Unoszenie sztangielek na boki 12-10-8-8.

TRICEPS:
1.Prostowanie ramion na wyciągu stojąc 12-10-8-8.
2.Wyciskanie "francuskie" jednorącz sztangielki w siadzie 12-10-8-8.
3.Sciąganie Linki Wyc. 12-10-8-8.

II Dzien Wolny
III Dzien
PLECY:
1.Podciąganie na drążku szerokim 12-10-8-8.
2.Ściąganie drążka/rączki wyciągu górnego w siadzie uchwyt neutralny 12-10-8-8.
3.Podciąganie sztangielki w opadzie (wiosłowanie) 12-10-8-8.
4.Przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim 12-10-8-8.

BARKI: tył
1.unoszenie sztangielek na boki w opadzie tułowia 12-10-8-8.

BiCEPS:
1.Uginanie ramion ze sztangą stojąc 12-10-8-8.
2.Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc 12-10-8-8.
3.Uginanie ramion ze sztangą nachwytem na "modlitewniku" 12-10-8-8.

IV Dzien Wolny
V Dzien
NOGI:
1.Wypychanie ciężaru na suwnicy (maszynie) 12-10-8-8.
2.Prostowanie nóg w siadzie 12-10-8-8.
3.Uginanie nóg w leżeniu 12-10-8-8.
4.Wspięcia na palce w staniu 12-10-8-8.
5.Wypychanie ciężaru na maszynie/suwnicy palcami nóg 12-10-8-8.

"No pain, no gain"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2028
poprzednie plany nie zbyt sie roznily z tym
Klata , TRIC
PLECY , BIC
NOGI <bez Łydek> Barki

"No pain, no gain"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 21399 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 141207
Przeładowane, brakuje mc i przysiadów <- jak ich nie robiłeś to skrócone FBW na samych podstawach bo inaczej nie ma sensu wg mnie.


Pzdro
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Brzucha a masa

Następny temat

Trening FBW na mase do ocenki !

electro
Polecane artykuły