SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Węglowodany na noc?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4757

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9813
Przeczytałem ostatnio artykuł dotyczący spożywania węglowodanów na noc zamiast białka, zamieszczam tutaj link do niego http://sylwetka.org/index.php?option=com_content&view=article&id=93:ywienie-zgodne-z-zegarem-biologicznym&catid=42:ywienie&Itemid=69 . Nie wiem jak się do tego odnieść, czy jest to dobry pomysł? Zawsze na ostatni posiłek spożywałem odżywkę białkową lub jeśli jej nie miałem to twaróg. Trenuje kickboxing i treningi kończą się dosyć późno, bo o 20:30 lub 21. więc nie zdążę zjeść pełno wartościowego posiłku, a jeszcze później porcji białka. Po treningu pije carbo z bcaa a jak przyjadę do domu to wypijam odżywkę białkową. Czy jest sens zamienić ten ostatni posiłek na węglowodany? Proszę o porady i z góry dziękuję.

Something is impossible only until you do it.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
absolutnie NIE
ostatnio tutaj albo na forum Slawka dyskutowalismy ten topic - poszukaj prosze !

w mojej ocenie bialko po treningu i na noc to KONIECZNOSC

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2010-04-16 17:45:28
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 740
Według mnie ten artykuł jest bardzo mocno wyidealizowany i nie do końca zgodny z prawdą.Dlatego na noc białko, białko i jeszcze raz białko no chyba że dorzucisz aminokwasy :D
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 108354 Napisanych postów 381255 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720047
ja teraz od kilku dni daje węgle na noc,zobaczymy co z tego będzie.Też byłem sceptycznie nastawiony ale po kilku rozmowach dałem się przekonać.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2106 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 39511
łodzianin, a co cię przekonało, żeby jednak spróbować tej metody? i jak teraz wyglądają twoje śniadania?
...
Napisał(a)
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 9767 Wiek 5 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23579
Tu jest dyskusja na ten temat:

http://slawomirambroziak.pl/forum/index.php?topic=1048.0 

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 108354 Napisanych postów 381255 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720047
śniadanie,po przebudzeniu pije 50 gr serwatki po poł godzinie jem normalne śnaidanie płatki z białkiem np. sen na pewno lepszy,po białku w nocy się budziłem jak bym miał kacadzisiaj dopiero 4 dzień to za dużo nie mogę powiedzieć.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 738 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26272
Ja osbiscie też używam węglowodany na noc i nie widzę zeby mnie zalewało choć więcej zaleają mnie geinery ale tylko fat na brzuchu i bokach nie wiem dla czego teoretycznie wiem bo mam diete na + ale jak ma diete 0 lub ujemny bilans to i tak nic złego się nie dzieje jak na noc jem węgle
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9813
Dzięki wielkie za odpowiedzi. Myślę, że zostane przy białku jako ostatnim posiłu. Tylko się zastanawiam czy by nie dorzucić do tego trochę węgli złożonych. Czy może samo carbo po treningu by wystarczyło, co o tym myślicie?

Something is impossible only until you do it.

...
Napisał(a)
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 9767 Wiek 5 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23579
Wile zależy też od metabolizmu danego osobnika.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
Nie widze niczego zlego w dolozeniu ww na noc ALE nie kosztem bialka obol jak najbardziej!
Polecam artykuly w PB1 i 2 o pomysle gdzie prawie 100% kalorii spozywamy popoludniu i wieczorem
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

fibo 10

Następny temat

kofeina a kreatyna

Shoty
Polecane artykuły