SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy można brać białko na noc na redukcji

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 332
Witam
Mam zakupione białko OLIMP Whey Protein Complex
Jestem na redukcji proszę o informację czy powinienem pić to białko na noc.
Bilans cały dzień 150 g białka/95 kg
Ostatni posiłek 18-19
Spać się kładę o 22
Kiedy i czy w ogóle na redukcji mogę pić białko na noc/wieczór lepiej na kolację o 19 zjeść twaróg czy o 22 wypić białko przed samym snem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
OLIMP Whey Protein Complex 100%
lepiej spozywac w ciagu dnia
na noc wybierajac Mega Strong Protein

jesli nie mozesz sobie pozwolic na zakup drugiego bialka
o 22 wypijaj miks OLIMP Whey Protein Complex 100% z twarogiem
w ten sposob zagwarantujesz sobie dluzsze wykrozystanie aminokwasow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 332
Ok dzięki- rozumiem że na redukcji najedzenie się na noc - nie spowoduje odłożenia się tłuszczyku.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Porcja białka przed snem pomaga nawet w spalaniu tłuszczu i są nawet fani takiej metody redukcji. Najlepsze jest białko serwatkowe, bo najsilniej pali fat.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 332
ambroziak ale są fani oznacza to więc, że są i przeciwnicy, czy jest ktoś na Forum, który zaprzecza temu iż dobrze jest pić białko lub podawać w postaci pokarmu na noc np. 15 min przed snem? Przypomnę jestem na redukcji
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
osobiscie stosuje dziennie codziennie na noc 60g bialka z Mega Strong Protein
co (moze poza wiellkoscia) polecam czynic wszystkim dbajacym o miesnie i ceniacym bardzo dobry smak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Niektórzy nie lubią tej metody, gdyż twierdzą, że wysoka porcja białka na noc zakłóca sen. Jest prosta metoda na to: 2 kapsułki Chela Mag B6 forte przed snem.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
fakt jekkie pobudzeni jest
ale jak zapewne pamietasz lacze to z duza dawka weglwodoanow na noc (koniec fazy JEM w diecie JEM / NIE JEM)
+
oczywiscie 2x Chela Mag B6 Forte w tej samej porcji

wiec zasypiam po 15 sekundach

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2014-04-03 09:40:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 475 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12908
wpc + oliwa z oliwek/ olej lniany/kokosowy, na noc to dobre połączenie ?
bo teoretycznie tłuszcze powinny spowolnić czas wchłaniania WPC

-----PRZYGOTOWANIA DO AMP_2015-----

http://www.sfd.pl/DT__przygotowania_do_AMP-t1049972.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Jeżeli już, to jeszcze do tego olej słonecznikowy, żeby oddać też kwasów omega 6. Nie pogoni cię po takim miksie...?

Czy tłuszcze spowalniają trawienie i wchłanianie białek (?) - nie wiem, bo nie rozkminiałem tego tematu.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 332
Ok czyli podsumowując, białko na noc na REDUKCJI jest ok. Będe jadł pół kostki twarogu z łyżką oliwy z oliwek 30 minut przed snem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nowy t-100

Następny temat

T-100 HARDCORE - KRÓL JEST TYLKO JEDEN!

WHEY premium