SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowy t-100

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 867 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5248
siemka :)
nie zbyt widziałem na forum żebyście się pochwalili wydaniem nowego t-100? chciałem poczytać jakieś opinie odnośnie składu bo wydaje mi się że sporo uboższy... stary t-100 to była kosa- chyba na tamte i na obecne czasy nie ma buzera testosteronu równie mocnego (według mnie oczywiście) i jestem ciekaw tego...
rzucicie jakieś opakowania na testy?? :) z chęcią bym przytulił :)

Zmieniony przez - Sobczak w dniu 2014-04-01 11:56:58
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
Sobczak
siemka :)
nie zbyt widziałem na forum żebyście się pochwalili wydaniem nowego t-100? chciałem poczytać jakieś opinie odnośnie składu bo wydaje mi się że sporo uboższy... stary t-100 to była kosa- chyba na tamte i na obecne czasy nie ma buzera testosteronu równie mocnego (według mnie oczywiście) i jestem ciekaw tego...
rzucicie jakieś opakowania na testy?? :) z chęcią bym przytulił :)

Zmieniony przez - Sobczak w dniu 2014-04-01 11:56:58

nie ma mocniejszego boostera od starego t-100 ? pierwsze słyszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 867 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5248
napisalem wedlug mnie... a kilka juz jadlem (nawet prowadzilem sponsorowany test jednego)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 867 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5248
axis th, black dewil, novedex, testo x pack, animala, test bomba, mutanta... na przelomie tylu lkat moglem cos ominac


Zmieniony przez - Sobczak w dniu 2014-04-01 14:06:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 867 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5248
bralem go barzo dawno temu kiedy bylem mlody i glupi :P b. dobry ale za te pieniadze mozna sobie zrobic naprawde pozadna kuracje a nie bawic sie w buzery testo :P z teog co pamietam 1 op starczy na 20 dni i trzeba przynajmniej 4 opakowania zezrec zeby cos poczuc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 867 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5248
to raczej nie temat na takie rozmowy :P axisa Ci szczerze odradzam bo za duze koszta jak na taki efekt, jak pisalem wedlug mnie stary t-100 byl w dobrej cenie i byl swietny pod koniec pierwszego opakowania ladnie go juz czuc bylo... no ale byl za silny jak na europejskie standardy podejrzewam dlatego go zdieli :/ dlatego jestem ciekaw tego nowego bo zazwyczaj tak jest ze nowa wersja jest duzo gorsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30
zobaczymy, trzeba przetestowac zeby ocenic. Podejrzewam ze napewno cos zmienili ale Olimp wprowadzil kilka nowosci i nie jednokrotnie mnie zaskoczyl. Wydaje mi sie ze badzie porownywalnie dobry widzialem juz w sklepie pewnie kupie i dam znac jak skoncze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 867 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5248
ja juz mialem to w reku :) sklad widac ze sporo uboższy... ja z doswiadczenia wiem ze nowe wersje sa sporo slabsze od poprzednikow :( wlasnei z checia bym przetestowal ale narazie kasy brak na dodatkowe zabawki :P moze Olimp rozda pare sztuk na testy :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FIBO POWER 2014 NA ŻYWO - NAJWIĘKSZA TEGO TYPU AKCJA W HISTORI TARGÓW!

Następny temat

czy można brać białko na noc na redukcji

WHEY premium