SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Węglowodany Złożone na noc na redukcji?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21563
Witam, mam pytanie do osób znających się w temacie spożywania wegli zlozonych przed snem. Stosuje obecnie taki system od 2-3mc i nie wyobrazam sobie od tego odchodzic.

Aktualnie biore sie za redukcje i nie wiem czy moge sobie na to pozwolic. Obecnie jadlem na noc platki owsiane na wodzie a rano piers z kury + kilka jaj (2żółtka) + ok 15-20g oliwy.

Samopoczucie, regeneracja nie do porownania gdy zawsze lecialo bialko na sen po ktorym nie moglem dobrze spac, budzilem sie zyebany a pierwszy posilek pelny wegli, bialka, tluszczy dobijal mnie od samego rana powodujac sennosc itd. Poza tym w ogole sie nie zalewam wiec nie widze zadnych wad w stosowaniu tego.

Dlatego mam do Was pytanie, jak to wyglada w przypadku redukcji i gdy korzystne lub nie przeszkadzajace jest stosowanie powyzszej metody to jak rozlozyc wegle w ciagu dnia oraz poranna (spora) porcje bialka?

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
jeżeli nie wyjdziesz poza bilans kcal, śmiało możesz tak robić.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta w trakcie cyklu siłowego

Następny temat

Potrzebuje pomocy przy ułożeniu diety.

WHEY premium