Przeczytałem ostatnio artykuł dotyczący spożywania węglowodanów na noc zamiast białka, zamieszczam tutaj link do niego http://sylwetka.org/index.php?option=com_content&view=article&id=93:ywienie-zgodne-z-zegarem-biologicznym&catid=42:ywienie&Itemid=69 . Nie wiem jak się do tego odnieść, czy jest to dobry pomysł? Zawsze na ostatni posiłek spożywałem odżywkę białkową lub jeśli jej nie miałem to twaróg. Trenuje kickboxing i treningi kończą się dosyć późno, bo o 20:30 lub 21. więc nie zdążę zjeść pełno wartościowego posiłku, a jeszcze później porcji białka. Po treningu pije carbo z bcaa a jak przyjadę do domu to wypijam odżywkę białkową. Czy jest sens zamienić ten ostatni posiłek na węglowodany? Proszę o porady i z góry dziękuję.
Something is impossible only until you do it.
Krzysztof Piekarz
dzisiaj dopiero 4 dzień to za dużo nie mogę powiedzieć.