Witam i mam pytanie czy zna ktoś dobry trening na masę? wiem ze piszą o tym wszędzie w necie ale każdy pisze co innego niby nie używać wyciągów itd... a niżej mają podany trening na masę i są linki atlasy i tak dalej trochę śmiech ...wiec proszę o prosty trening na masę co da dobry efekt i może dopowiem ze nie jestem początkującym :) Pozdrawiam.
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 25
Waga: 83
Wzrost: 183
Cel treningowy: duze wymiary
Staż treningowy na słowni: 5 lat przerwa 2 lata schudłem 15 kg
Uprawiane inne sporty: nie
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławka hantle wyciągi sztanga łamana I PROSTA
Dieta: jem wszystko + białko 2 x dziennie
Przeciwskaznania medyczne: x
Zażywane suplementy: białko
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 25
Waga: 83
Wzrost: 183
Cel treningowy: duze wymiary
Staż treningowy na słowni: 5 lat przerwa 2 lata schudłem 15 kg
Uprawiane inne sporty: nie
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławka hantle wyciągi sztanga łamana I PROSTA
Dieta: jem wszystko + białko 2 x dziennie
Przeciwskaznania medyczne: x
Zażywane suplementy: białko
awangarden
Krzysztof Piekarz