SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

mmooonia/BLOG/ bo masa to klasa s.45

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Oliwa, lniany, rzepakowy, tran - każde zdrowe świństwo piję na surowo z miarki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17673
tez bym chciala tak umiec

probowalam pare razy ale naprawde konczylo sie to wstretem do oleju na pare dni
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24640
a ja się już tak przyzwyczaiłam, choć nieraz po większym łyku mnie wzdrygnie, do tego stopnia już przywykłam, że nie krępuje się pić z gwinta w pracy, przy współpracownikach, dziś się złapałam właśnie na tym, że rozmawiając z nimi popijałam to "zdrowe świństwo"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17673
rozmawiając z nimi popijałam to "zdrowe świństwo"

ah co Ci ludzie w okolo sie przy nas naogladaja
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja z gwinta w pracy piję olej ryżowy. Całkiem niezły jest w porównaniu do lnianego czy rzepakowego
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17673
Dzisiejszy trening :

1. Podciaganie nachwytem na drążku / 5 s /4-6 powt / samodzielne / f=ma / rampa
3/3/3/4/4
te pierwsze dwie serie to takie niepelne podciagniecia, w kolejnych lepiej szlo, nawet po dwa pelne na poczatku serii.

2a. Wiosłowanie sztangi w opadzie / 3 s / 6-8 powt / ss / f=ma / progresja
45*8/ 50*6/ 55*1
55 ciezko, zrobilam jakos jedno , probowalam drugie ale poszlo do polowy

2b. Wymach boczny w opadzie / 3 s / 8-10 powt / ss / 3012 / progresja
10,25*6/ 12*3 / 13,25* 2
te wymachy jakies niepelne dzisiaj byly, srednie wykonanie

3. MDS Podciąganie sztangi/ Wiosło podchwyt/ Wiosło nachwyt / 2-3-4-1.13 / 7-9 powt
6/15/8* 30kg // 3/8/5 * 32,5kg

4. Szrugsy sztanga / 3s / 20 powt / samodzielne / 3012 / progresja
60kg*20 / 70kg*18 / 75kg*10
dalej robie sobie paski z rekawiczek bo inaczej nie ma opcji zeby utrzymac

5. Wymach boczny w opadzie / 1s/ 100 powt / samodzielne / ekonomiczne / pompa
100*5kg 40-20-20-20 ciezka walka, slimacze tempo przy ostatnich dwoch 20.


jakos sobie uzmyslowilam ze w sumie to ja chyba nie czuje dobrze tych plecow , nie cierpie na nastepny dzien i nie wiem czy to dobrze - nie jestem tym usatysfakcjonowana

dziiiiwnie jakos



Wczoraj sroda - dzien LOW

jaja 130
platki owsiane 60
twarog 80
jablko 500
grejfrut 200

jaja 130
twarog 130
platki owsiane 70
jablko

piers z kurczaka 130
ziemniaki 100 (wiecej nie mialam w domu )
pomidor 200

jaja 240
ogorek
orzechy 30

makrela wedzona 130
ogorek

same orzechy - wcisnelam na koniec dnia juz, bylam taka padnieta ze nie mialam juz sily jesc sera bialego .

wiec ogolnie bilans wczorajszy cienki- bialka zabraklo bo te 181 to uwzglednia kazde bialko - a ma byc tylko czyste czyli z 15-20 jeszcze wiecej powinno byc .

181/119/208

a powinno byc 183/128/212






Zmieniony przez - mmooonia w dniu 2009-10-08 09:18:03
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17673
Czwartek -nogi

1. RDL / 5 s /4-6 powt / samodzielne / f=ma / rampa
T4: 22,5kg*8/ 32,5kg*8/ 42,5*6/ 62,5*1/72,5*0
T5: 22,5*6/32,5*5/42,5*4/62,5*2/72,5*1/75*1/77,5*0
powtorzylam nieudana probe z tamtego tygodnia 72,5 i poszlo, 75 tez poszlo czyli jakby nie patrzec 5kg do przodu, a jak szlam na trening to wydawalo mi sie ze dzisiaj bedzie calkowita d***
77,5 nie poszlo za pierwszym podejsciem, drugiego nie robilam bo wtedy zazwyczaj psychika juz mowi NIE ale nastepnym razem zrobie wiecej prob.

2a. Zuraw /3 s / 6-8 / ss / f=ma / progresja
T4: 7/6/3
T5: 9/8/7
podlozylam mate oprocz recznika pod kolana i bylo elegancko

2b. Uginanie na maszynie / 3 s/ 8-10 powt / ss / 3012 / progresja
T4: 25kg*10 / 30kg*4 / 35kg*2
T5: 25kg*10 / 30kg*5/ 35kg*4
praktycznie to samo co w tamtym tygodniu :/

3. MDS wymach zewnatrz/wewnatrz/Tyl / 2-3-4-1.13 s / 8-10
T4: 20kg*8
T5: 9/19/20 *20kg // L: 7/15*20kg / 20*25kg
P: 4/12/20 *25kg
tu namieszalam, zapomnialam zmienic ciezaru na 25 w drugiej serii,przypomnialo mi sie przy 3 czlonie,to zmienilam i prawa robilam juz wiekszym zeby zobaczyc ile sie uda.

4. Wspiecia na palce siedząc / 3 s / 25 powt / samodzielne / 3012 / progresja
T4: 25kg*25/ 30kg*25 / 35kg*12
T5: 35kg*20/ 40kg*16/ 45kg*10
ostatnia seria krotkie ruchy

5. Uginania na Pilce / 1s / 100 powt / samodzielne / ekonomiczne / pompa

100, bez zadnej przerwy, 1:45


Piatek -klatka , barki


1. Wyciskanie sztangi na plaskiej
T5: 10kg*10 /20kg*6/30kg*5/ 40kg*2/50kg*1/2 / 52,5*1/2
nie ufalam asekurantowi i te dwie ostatnie to tylko docisk

2c. Wyciskanie młotkowe sztangielek 30 st /3 s /
T5: 12kg*6/ 13kg*5/ 14kg*2

2a. Rozpietki na skosie 30 st / 3 s/
T5: 8kg*10/ 10kg*5/ 11kg*4

3. MDS wyciskanie 90/ 35/ 15 /
T5: 9/16/7 *8kg // 7/7/4 *10kg
mialo byc 9kg i 10kg , ale 9 mialy byc dlugo zajete, w sumie to moglam zrobic 10 , 11 a nie sie cofac w pierwszej- moj blad

4. MDS wymach boczny 80 /90 /rev 80 /
T5: 4/3/5 *6kg // 8/3/6*7kg
nie wiem jak to sie stalo ze 7kg poszlo wiecej, albo sie bardziej skupilam albo nie wiem, ale ta pierwsza seria to mi szla tragicznie ,nie moglam podniesc rak a druga elegancko

5. Wycisk sztangi na plaskiej / 1s / 100 powt / samodzielne / ekonomiczne / pompa
T5: 100*16 (30-18-17-10-10-10-5)
myslalam ze robie 18, a sie okazalo ze sztanga wazyla 2kg mniej

dietka trzymana, wczorajszy chiiiiiiiiiit zaliczony
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5891 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21032
mi sie przez tego czita bilans gruuuubo nie zgadza... bo tak sie opchalam, ze 2 oststnich posilkow nie bylam w stanie wcisnac

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17673
hehe ja nie zjadlam 1,5 tez nie bylo opcji wcisnac, przed chitem juz nie mialam ochoty na normalne jedzenie bo w glowie tylko chit byl a po nie bylo sily..
za pozno sie za chita wzielam, no ale trudno, kalorycznie i tak wyszlo na +
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5891 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21032
a dzis glodna :/
zostaly mi 2 posilki... a ja jestem glodna od razu po zjedzeniu B+T... zapycham sie ogorkiem

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie co do klatki

Następny temat

Plan na początek do oceny

electro
Polecane artykuły