Jestem już na forum jakiś czas. Trochę się już naczytałem. Jutro idę pierwszy dzień na siłownie, niestety dopiero teraz postanowiłem poprosić o ocenę tego co wcześniej ułożyłem.
A
Nogi:
- Prostowanie nóg w siadzie 2s
Plecy:
- Podciąganie na drążku 2s
- sztrugsy 3 s
Barki:
- Wyciskanie hantli 2s
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie hantli na skosie 3s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztanga 2s
Tricepsy:
- wyciskanie francuskie 2s
B
Nogi:
- Przysiady ze sztanga 2s
- Uginanie nóg w leżeniu 2s
Plecy:
- Wiosłowanie sztanga 2s
- Unoszenie z opadu 2s
Barki:
- rozpiętki stojąc/rozpiętki w opadzie 2 serie (zmiana co trening)
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi płasko 3s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 2s
Tricepsy:
- Prostowanie ramion na wyciągu 2s
Na przemian trening A i B
Trening 3 razy w tygodniu poniedziałek, środa, piątek. Sobota basen.
Proszę o rady jakie ćwiczenia mógłbym zastosować w zamian, jeśli te są źle dobrane.. i jak z tą ilością serii.
Dzięki za pomoc :)
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17.7
Waga: 74 kg
Wzrost: 182 cm
Cel treningowy: MASA :)
Staż treningowy na słowni: brak
Uprawiane inne sporty: Przed wakacjami skończyłem trenować piłkę nożną. w międzyczasie w domowych warunkach drążek i pomki
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full osprzęt siłownia
Dieta: Na początek myślę,że nie będę układał ścisłej diety, zresztą nie mam tymczasowo takiej możliwości.
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
Krzysztof Piekarz
)