SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

BooM 18 lat, nowe fotki str.73/76/83/95

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 550096

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3946 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29072
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24389
fotki do konca nie oddaja tego jak jest, to zapewne :)
mam braki w pozowaniu ale sie ucze :)musze nauczyć pokazywać to co mam bardzo dobre , a co słabe chować ;D napewno jak zdaze to poprawie dwojki i boczny akt barków :) jest to 1 start wiec odrazu wszystkiego sie nie naucze. ;) powoli do celu takie moje motto ;)i tak to nie wszystkie foty , bd pewnie niebawem :)
i raczej wyjde w klasyku 5-6kg zbić ;)
Zrobiłem sie płaski dawniej jadłem bardzo duzo wegli miałem powera na treningu teraz dla mnie 300g ryzu przez dzien to głodówka . zle sie czuje wole być nabity , na masie :D ale zobaczymy :P:P
a wrazenia no ekipa spoko i jest z kim walczyć chłopaki maja dobrą forme ale ja bd miał lepszą postaram sie !! i kropka .:D

Zmieniony przez - CRNX w dniu 2009-09-21 23:23:15
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95263
Nic sie nie lam , zapyerdalaj ,a bedzie elegancko

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24389








noga poprawiona jeszcze tylko dwugłowe !!!grrr

Zmieniony przez - CRNX w dniu 2009-09-22 13:34:18

Zmieniony przez - CRNX w dniu 2009-09-22 13:35:49

Zmieniony przez - CRNX w dniu 2009-09-22 13:36:36
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6352
no gira konkretnie poszła do przodu:) 300g ryzu na dzien to i tak duzo węgli:D szacun!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24389


czarno białe sa bo nie mam czasu isc na solarium blady jestem strasznie!a to z treningu.PROSZE O DODANIE 112 str.

Zmieniony przez - CRNX w dniu 2009-09-22 13:41:32
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31890
fajny kabel na lapie : ) plecy masywne jak nie wiem co : ) no co tu duzo gadac zaje... jest : ) sog pzdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7613
Ladnie ladnie :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1171
No chlopie wielkie wrazenie na Mnie zrobiles !! ;)) powodzenia i oczywiscie zycze dalszych przyrostow ;))

SEMPER FIDELIS !!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31577
świetna forma !! a masz przód luzem ?
pozdr.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

co myslicie o rezultatach prawie 2-rocznej pracy?

Następny temat

Meine"sylwetken".

electro
Polecane artykuły