Szacuny
0
Napisanych postów
4
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
67
Mam lat 20 i przebyłem już w życiu kilka cykli z mono. Kreatyna bardzo ładnie działał na masę, jednak nie stosuje jej od dość dawna, bo strasznie puchnie mi po niej twarz...
I tu mam dylemat, bo planuje zrobić jakiś porządny cykl w najbliższym czasie..
Czy po jabłonczanie też tak samo puchnie twarz, czy puchnie w mniejszym stopniu, czy tez w ogóle nie puchnie???
No i jak to jest ze stackami, bo nie miałem z nimi do czynienia. Czy po stackach również występuje efekt spuchniętej twarzy?
Za konkretne odpowiedzi z góry serdecznie dziękuje :)
Szacuny
12579
Napisanych postów
162282
Wiek
37 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1243118
jedni maja tak po mono.
inni nie.
mozesz sprobowac innej formy kreatyny, np jablczanu orotanu.
co do stackow zalezy czy bazuja na mono czy innej formie.