SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna-dlugotrwaly efekt

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 265
Mam pytanko. biore kreatyne od paru dni, pije duzo wody,zdrowo sie odzywiam,itd. Biore po 10 kapsulek w dni treningowe, i po 5 w nietreningowe. Cykl zajmie mi ok 5 tygodni przy takich dawkach, czyli skoncze pod koniec czerwca.Na poczatku lipca wyjezdzam i nei bede cwiczyul przez ok 4 tygodnie( z wyjatkiem popmek w duzyh ilosciach zamiast silowni). W ziwazku z tym mam pytanie, zeby kreatyna ktora teraz wezme nie poszla na marne, co mam robic w ciagu tych 4 tygodni neiobecnosci. Czt jedzenie duzej ilosci bilaka wystarczy?a moze moj pomysl jest dobry: zmniejszyc teraz minimalnie dawki kreatyny,zeby troche mi jej zostalo, i w czasie kiedy wyjade brac po 2-3 gram dziennie w ramach podtrzymania.Czy to cos da? Dzieki za odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 533 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2060
haha, nio nie bralem tej kretki i dobrze, poszlaby do klopa chyba, bo musialem przez wakacje pracowac i nie mialem czasu na silke. w ogole przestalem chodzic bo sie matura zbliza i nie ma czasu. moze po maturze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiesz ...ja do końca nie wiem jak to jest ...lepiej zeby oprócz mojej wypowiedzi odpowiedział Ci ktos kto wie o tym duzo :) Ale słuszałem ze cykl kreatyny ma trwac około 6 tygodni a potem przerwa około 4-5 tygodni ...poniewaz gdybyś brał ją nono-stop tj tak jak białko to ona stopniowo traciłą by swoje własciwosci ...wiec lepiej skończ cykl tak jak trzeba, a na tych wakacjach - bo domyślam sie ze nie jedziesz do roboty Sprubuj robic pompki ...moze nawet wes ze sobą jakas hantelke i pomahaj troche zeby podtrzymać wszystko Jednak jak powidziałem nie znam sie na tym dobrze ..wiec poczekaj na opinię kogos ..bardziej obeznanego :) Pozdrawiam !

Ps. Jak powiedziales dobrze by bylo zebys mimo wszystko jadł to bialko przez te 4 tyg ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
zobacz w atlasie cwiczen.tam masz trening domatora.kilka naprawde dobrych cwiczen,które mozesz wykonywac bez sprzetu.

mozesz dokupic białko lub gainera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 265
dzieki za odpowiedzi. damixx a co powiesz o tym zeby chociaz przez 2 tygodnie tych wakacji brac po 2g dziennie kreatyny..da to cos czy kreatyna ma ses tylko wtedy gdy cwiczymy? dzieki za te i przyszle odpowiedzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 533 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2060
4 tygodnie to duzo czasu...
nie wiem czy jest to wyjscie z sytuacji, ale moze bys znalazl tam sobie jakas silke, wykupil karnet na miesiac i podtrzymywal sie normalnie?
czasu chyba mialbys wystarczajaco duzo, tylko chodziloby o znalezienie w miare blisko i szybko tej silki...
PS. Damixxx, wcale Cie nie sledze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
mi sie wydaje,ze lepiej ja brac wtedy,kiedy masz warunki do cwiczen.
ale zrobisz jak bedziesz uwazał

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 533 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2060
Dzieki tygrysexx! lap sog'a! wiesz za co...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 719 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9059
Branie kreatyny ma sens wtedy kiedy ćwiczymy. Nie musi to być siłownia - może być tzw. "trening domatora" albo inna wakacyjna aktywność fizyczna. Chyba nie będziesz przez te 4 tyg. leżał plackiem na plaży?

Bambo2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10728
kreatyne se mozesz brac przez te 4tyg ale czy ci cos da to nie wiem, napewno nie zaszkodzi, cykl powinien trwac to iles tygodni tylko dlatego ze potem organizm sie "przyzwyczaja" do kreatyny i ona juz nie dziala tak jak na poczatku, jedyny minus to szkoda kreatyny :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
po co to odświerzyłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
kreatyne można brać nawet kilka miesiecy tylko ze potem w dawce 0,03g/kg masy ciała
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thermal - jak dlugo?

Następny temat

Co sadzicie o tych suplementach ?? QUART HELP !!

WHEY premium