SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna a opuchlizna twarzy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1774
Witam. 2 tygodnie temu zaczalem cykla na mase. Trzymam diete, mam 1000 kal. dziennie nadwyzki, suplementy to kreatyna, carbo i gainer. Pije od 60 g dzienne gainera w szkole, i carbo do kreatyny. Juz zauwarzylem pierwsze przyrosty masy co mnie bardzo cieszy, jest jednak jeden problem. Zauwarzylem ze strasznie mnie wywalilo na buzi, policzki mi sie zrobilu jak u jakiegos grubasa, wogule fatalnie to wyglada. I teraz moje pytanie!! CZy to od diety czy od kreatyny?? Wiem ze komorki napelniaja sie woda, czy wiec po koncu cyklu spadnie mi to z twarzy?? a jesli od diety, to mozna jakos wyzezbic twarzm albo zdobyc mase bez puchniecia na twarzy>>??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ile poszla waga przez te 2 tyg?
nastepnym razem wybierz inna sol kreatyny, np jabłczan
mozesz ograniczyc sod, pic wiecej wody, jakies ziolka diuretyczne etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5212
om, bana dostaniesz za tego avatarka
...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4334

WięC chOdz poMaluJ móJ śWiAt nA ŻóŁtO i Na NieBiEsKo :)

żółte serce krew w błekicie Arka Gdynia ponad życie!!:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1774
Ze 2 kilo poszlo, juz raz mialem cykl na kretce, jadlem vitalmaxa, teraz mam olimpa, jaki ziolka masz na mysli?? jezeli to efekt kreatyny to jakos wytrzymam, tylko nie chcem zeby mi tak po cyklu zostalo!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nie wiem, ja sie nie znam na lekach.. pojdz do apteki, powiedz ze chcesz jakies ziolka moczopedne, albo cos w tabletkach jakis urosal etc..

pozatym moze przesadzasz z kaloriami jednak?

wróżką nie jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1774
a nie wiesz na wlasnym przykladzie, czy tak twarz puchnie od kretki?? w 1 cyklu wogule nic nie zauwarzylem, le wtedy bylem mlody i napalony, nie dbalem o diete a kretke bralem jak wlezie :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
puchnie...
ja nie biore mono, ze wzgledu wlasnie na miedzy innymi ten efekt..
ja jestem ogolnie szczuply, i od razu widac jak sie ryj zaokragla...
od kretki, sodu, diety, stresu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1774
A nie wiecia na wlasnych przykladach czy po kretce puchnie twarz?? i czy trudno potem to zrzucic?? qurde jak tak dalej bedzie to chyba przerwe cykl bo nie chcem wygladac jak klown :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
bez obawy zejdzie woda z miesni po cyklu to z twarzy również
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
'ja nie wiem, ja sie nie znam na lekach.. pojdz do apteki, powiedz ze chcesz jakies ziolka moczopedne, albo cos w tabletkach jakis urosal etc..'

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ziolowa czy syntetyczna - jaka efedryne wybrac ?

Następny temat

Kreatyna z Tauryna dla 15-latka ?

WHEY premium