SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opuchlizna po monohydracie kreatyny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14043
Jak sie mozna wystrzec opuchlizny na twarzy po zazywaniu monohydratu czy w przypadku nawadniania jest to niemozliwe ? Czy jedyna rada jest zakup jabłczanu ,który nie pompuje tak wody?
Słyszalem o CYNKU czy to dobry pomysł łaczenia go z kreatyna ??
Zazwyczaj cwiczymy aby sie podobac a opuchnieta twarz nie dziala zachęcajaco dla płci przeciwnej nie to co inna częśc ciała;D Czekam na rade Pozdrawiam

****************************

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 964 Wiek 26 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15523
Mono nawadnia - Jabłczan nie.
Co do opuchlizny to wiadoma sprawa zejdzie po czasie co innego sprawa ma się z "innych miejsc".Cynk wiadomo możesz sobie spożywać napewno nie umrzesz od tego a coś napewno pomoże może nie koniecznie z opuchniętą gębą ale organizm napewno sobie go wykorzysta.

Jeśli chcesz się podobać laskom musisz niestety cierpieć

~ "...obraża mnie ten obraz próżności - pokaz mody a nie możliwości..." ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co z tymi innymi miejscami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
https://www.sfd.pl/temat245061/
jak chcesz sie pozbyc wody


ps.ja nie stosowalem

Zmieniony przez - DaroNigga w dniu 2006-05-06 22:14:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zbędny wynalazek daro w tym przypadku
woda sama zejdzie
cynk, korzystny jak najbardziej
pomyśl też, czy w diecie nie za dużo węgli

Zmieniony przez - emenems w dniu 2006-05-06 22:59:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
to byla propozycja(podkreslilem,ze tego nie bralem)

ja takiego problemu nie mialem,ze twarz mi puchneła/puchła czy jak to sie odmienia

slyszalem,ze dobra sprawa z tym h20lean,dlatego napisalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14043
Czekanie az woda zejdzie sama po cyklu z monohydratem odpada gdyz to dosc znaczący dyskonfort dla mnie nie mniej jednak dziękuje za posty i sugestie.. Pozostaje w takim razie zakup jabłczanu, myśle nad cell pump biogenixa bądz knock-outa sportatut .
Zastanawiam sie czy to dobry pomysł na gorące dni czy takie suplementy nie maja gorszych momentów i ładowac mozna kiedy tylko jest okazja ? :)

****************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1587 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56426
Ja nie wiem jak wy widzicie tą wasza "opuchlizne" przecież to nie oma . Ja brałem 2 razy mono i ani razu takiego czegoś nie widziałem, widać zalezy od człowieka...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KAIZEN 100% Whey Protein 2273g

Następny temat

KREATYNA im dłużej tym słabiej?

WHEY premium