SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spadek masy po monohydracie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 344
Witam mam pytanie , mam 17 lat ćwiczę od roku , jadę teraz na stacku Hemorush , kończę go lada moment i zrobię 2 tygodnie przerwy od kreatynki w nim zawartej.Tu rodzi się moje pytanie , bo po hemo chciałem zacząć swój pierwszy cykl kreatynowy , czytałem że najlepiej pierwszy cykl wykonać na mono. Czyta się jednak , że po mono występuje spadek masy , lecz zdania są podzielone niektórzy uważają że tak , niektórzy że nie. Lepiej wybrać jabłczan , który podobno nie nawadnia tak bardzo mięśnia , czy ryzykować monohydratem ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699660
kolego to tylko suplement
czy masa będzie spadać czy rosnąć zależy tylko i wyłącznie od diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
spadek masy po monohydracie.. to już nie mity ,że nie działa (pomijam mały odsetek gdzie to prawda) ale jeszcze regres powoduje

dietę jakaś sensowną posiadałeś??

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 344
Maniak , nie żeby coś ale staraj się w miarę przejrzyście konstruować wypowiedzi , posiadałem dietę , lecz niestety nie profesjonalną , a taką swoją , zależało mi na masie więc wybierałem produkty wysokobiałkowe i ze sporą ilością węgli , ach zapomniałbym jeśli chcesz mi dogryźć to nie odpisuj w ogóle bo mnie to nie bawi. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Mozliwe że na mono podlało Cię wodą i teraz ona zeszła a Tobie się wydaje że poleciała masa.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jak to pierwszy cykl to bierz mono
jak bedziesz michy pilnował to spadków nie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 344
Właśnie o tą retencje wody mi chodzi anubis , zauważ że nie brałem jeszcze czystej kreatyny tylko to co jest w Hemo , może ty doradzisz mi coś sensownego bo kolega wyżej niespecjalnie lubi pomagać woli się ponabijać. Wyjaśnisz mi od czego zależy to czy woda z mięśni zejdzie czy nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
zdanie wielokrotnie złożone - nie jest błędem ale ok nich Ci będzie

mono i regres to jak dobra dieta i jej brak - jak przy dobrej diecie możesz się cofać ?? nawet zakładając, że mono nie działa to coś kuleje

---- e

wszystko leży w diecie jednak.. a podlanie to kontrowersyjna sprawa - ja nie widzę takiego czegoś ...ale wielu twierdzi, że tak

Zmieniony przez - maniak7000 w dniu 2012-07-09 22:35:20

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 344
Ok , dzięki za pomoc i poradę , spróbuje strzelić mały cykl na mono skoro tak radzicie na 1 raz. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Kreatyna wiąże wodę w komórkach, chcąc nie chcąc ona i tak zejdzie, nie doczytałem, myślałem że już brałeś mono, ja napiszę tak, mono mnie nie podlało, jak się boisz to mozesz brać jabłczan ceny nie są szokujące.
https://www.sfd.pl/Produkty_wpływające_na_retencję_wody_w_org.-t288920.html
https://www.sfd.pl/Retencja_wody_przy_kreatynie_-t277304.html
To co zbudujesz na mono to pozostanie, najwyżej zejdzie woda i tyle.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
no czy mono czy jablko czy jakakolwiek inna forma .. każda dobra na cykl.. zwyczajowe polecanie ma w podstawie raczej fakt, ze pierwsze cykle są mało dopracowane tj trening dieta :D a mono najtańsze (ale równie dobre co inne)

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obudzenie

Następny temat

Jak pogodzić bcaa, białko w cyklu na rzeźbę

WHEY premium