SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak przybrać na masie....

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 207
Witam
Pisz ten post żebyście mi doradzili..
Chciał bym przybrać na masie
Obecnie ważę 52kg wzrost 180cm ;/ 16 lat
Stosuje dietę ale coś słabo kg mi wchodzi
Mam do wydania ok 600zl więc cena nie gra roli
Co byście mi poradzili brałem już:
gain bolic 6000 x2
olimp SUPER WHEY GAINER 4000 x1
Ćwiczę od ponad 2 miś.
Co byście mi proponowali jakiś gainer czy coś innego
Pozdrawiam...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3946 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29072
heh też kiedyś tyle ważyłem jak jest to wszystko co napisałeś musisz trening zmienic i przede wszystkim cierpliwości "nie od razu biceps zbudowano"
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
jednak tej diety nie masz, bo czy chcesz czy nie, od nadwyzki kalorii i tak bys "tyl" czy dobrze cwiczysz, czy nie.

dzial odzywianie.
A TUTAJ NAJBARDZIEJ PRZYDATNE TEMATY DOTYCZACE DIETY
-Przygotowanie Do Diety
https://www.sfd.pl/Przygotowanie_do_diety-t433273.html

-Jak Ułożyć Sobie Diete i Jak Wyliczysz Swoje Zapotrzebowanie Kaloryczne!
[https://www.sfd.pl/Dieta_-_ułóż_sam_a_-t315296.html] 
https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html

-Dieta Na Masę - Dodatkowe Kg Dla Wszystkich Potrzebujących!
[https://www.sfd.pl/Dieta_na_masę_-_dodatkowe_kg_dla_wszystkich_potrzebujących!-t240536.html] 

-Zbiór Linkow Dzialu Odżywianie
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html



DZIAŁ ODŻYWIANIE
[https://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10043
mam ten sam problem ale przy wzroście 170 cm
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 960
miałem podobny problem, ale jakoś go przełamałem. ważyłem 63 kg przy 182cm - śmiech na sali ;)

A Wam proponuję ułożyć sobie poprawną dietę i trening typowo masowy.
Dodam, że od samych gainerów itp. nie przybierzesz na masie, są one tylko uzupełnieniem diety.

Ciągle do przodu... ;))

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 14 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 173464
TomQ - Amen






Też Ci się chciało .

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
blender kup, zmiksowanego wiecej przejesz

kupe przepisow google ci poda, nie boj sie rowniez tworzyc wlasnych

przy tej wadze kladz nacisk na duzo, nawet bez zbednego liczenia (nie boj sie znacznie przekroczyc zapotrzebowania ktore z kaukulatora wyjdzie)

na swieze powietrze wyjdz, warzyw owoców sie nie bój, multiwitamine mozesz dorzucic - to apetyt podbije
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10043
rozłożyłem sobie b/w/kcal
Białko : 100g
Węgle : 350g
kcal : 2600

do tego białko przed snem i carbo 1-2 razy w ciągu dnia - uzupełnienie braków ( bo zaraz ktoś powie że cykl na białku robię)
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
carbo prawie najgorsze wegle do podbijania kcal

co tak malo w tej rozpisce wszystkie? nie wspominajac juz ze 1/3 jadlospisu BRAK!

przeczytaj co linijke wyzej pisalem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10043
carbo do podbijania węgli tylko bo do kcal orzechy
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po kiego czorta aminokwasy przed treningiem

Następny temat

Co na początek??

electro
Polecane artykuły