SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak przybrac na masie( licze na Was)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 132
witam,temat byl nie jednoktrotnie poruszany ale kazdy organizm inaczej funkcjonuje... mam na imie lukasz i mam taki problem bardzo ciezko jest mi przybrac na wadze wydaje mi sie ze jem stosunkowo duzo wiadomo jak to w zyciu bywa zaniedbuje swoj organizm posilki sa nieregularne i napewno nei maja zawiele bialka,cwiczylem jakies pol roku niestety bez efektow pozniej wyjazd za granice i kolejny raz siebie zaniedbalem.Najbardziej zalezy michcyba na przedramionach sa bardzo chude to nie rece doroslego mezczyzny a niedlugo z dziewczyna nam sie dziecko urodzi chcialbym chociaz troszke wygladac jak dorosly facet a nie jak 15-latek obecnie moja waga wacha sie w granicach 70-72 kg czyli bardzo slabo wzrost 184,nie raz czytalem wasze forum ale nigdy sie nie zalogowalem wiec teraz przyszedl ten czas prosze Was o jakas rade dla mnie,cwicze w domowych warunkach mam drazek linke do podciagania i hantlelki z obciazeniem.Prosze o jakies rady bo powoli apopleksji dostaje kolejne lato sie zbliza i czlowiek nawet w podkoszulku sie nie komfortowo czuje...pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
czego oczekujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 132
napewno zalezy mi na przybraniu na masie przedramiona to podstawa,ogolnie to na wszytsich partiach ciala zeby jakos to wygladalo nie oczekuje jakiegos cudo poprostu przebyrania na wadze a za tym idzie ksztalcenia miesni,kiedys kolezka promonowal mi omke ale zrezygnowalem z tego bo tak to raczej nie chce ,moze odzywki jakies dobre sam nie wiem jestem w kropce...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
dieta,dieta,dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 132
rozumiem dieta troche na tym forum poczytalem,ale w niektorcyh przypadkach a raczej wiekszosci to dieta =duzo kasy na jedzenie az za duzo jakies filety steki ja bardziej oszczednie troche jem moze duzo ale wiecej takich odpadow np hamburgery z lidla itp wiecie jak sie mieszka z dziewczyna na wynajmie tojakos czlowiek sobie musi radzic tym bardziej ze zarobki w pracy nie powalaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
tutaj większość to uczniowie - co oni mają powiedzieć?
jakoś dają radę - dla chcącego nic trudnego
bez diety nic nie zdziałasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
dokładnie
sam jestem studentem a o miske potrafie zadbać

jak dobrze pokombinujesz to nie wyjdzie wcale tak mega drogo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 132
niby tak ale rodzice pomagaja jednak jak sie wychodzi na swoje to tak latwo nie jest ,oczywiscie nie jest tak ze jakos slabo jemy tonie tak tylko opisze to na przykladzie np parowki berlinki maja jakas tam zawartosc miesa,ale juz parowki z biedrony czy z lidla maja to zawartosc o 60% mniiejsza ,niby taniej a wiecej i nie powiedzialbym ze nie smaczne bo jak sie dobrze zrobi obiad badz salatke to naprawde to jest cos pieknego,jesli ktos ma jaks dobra diete to chcialbym sie jej trzymac np sprawdzic taki test czy dieta naprawde na moj organizm tak dobrze zafunkcjonuje..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
nie ma większego syfu niż parówki
dobra kończymy dyskusję bo to nie dział odżywianie
proponuje udać się do działu odżywianie i tam czytać tematy podwieszone(wytłuszczony druk)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 132
dobra czyli ten temat zamkniemy i przeniose go na dzial odzywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
najpierw czytaj,wyciągaj wnioski
ułóż sobie schemat diety i wtedy możesz wkleić to sprawdzenia/poprawienia
w innym wypadku temat zostanie usunięty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna+ Mhp up your mass

Następny temat

kreatyna, pierwszy cykl

WHEY premium