SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[art] Split - partia 2x/tydzien. Dla początkujących i nie tylko...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 212428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
mariom759
Warto by było się trochę rozruszać na jakimś FBW czy ACT.
Ale jak tym zaczniesz, to pamietaj zeby pierwszy tydzien leciec bardzo lajtowo
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Podłączam się pod splita :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 164
Cwiczę 9 miesiecy mam 186 cm wzrostu i ważę 80 kg. Czy ten trening bedzie dla mnie lepszy na masę niż trening 3 razy w tyg np.
-pon kLATKA triceps
-śr plecy biceps
-pt nogi barki???
z góry dzięki
świetnie napisane
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
A jak ćwiczyłeś dotychczas?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 164
Cwiczyłem właśnmie jak napisałem 3 x w tygodniu. efekty niezbyt zadowalające. Robiłem po 10- 12 serii dużych partii i 9 małych. priorytrtrm jest klatka oczywiście bo łape np mam dość dużą na siłe też nie narzekam ale klatka jest słabiutka szybko się męcze i przy wuciskaniu nagle się zatrzymuje i nie mam siły wprostować rąk.., Więc klatka priorytet :) proszę o rady.
pozdróweczka
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
to spróbuj FBW
A potem najwyżej tego planu.

Nie myśl tyle o klatce - psychika blokuje postępy Olewaj ją
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18896
Bardzo fajnie wytłumaczone ;) Mój plan został zbesztany wiec sprobuje sie temu podporządkować

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1536
Mam pytanie:
Czy mogę "uginanie ramion ze sztangielką z supinacją nadgarstka stojąc" zastąpić podciąganiem na drążku podchwytem?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
bakus09
no to do roboty

mat15
uginanie jest tylko izolacja na dobicie bicepsa, podciaganie podchwytem jest cwiczeniem bardzo zlozonym wiec mozesz je przetrenowac.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 395 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2210
Własnie takim splitem zaczne cwiczyc po FBW, jesli sie sprawdzi to moze zostanei na dluzej, bez przechodzenia na standardowy split. Przydatny artykuł.

Quidquid Latine dictum sit, altum videtur

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase a BJJ

Następny temat

Obiegowka

Shoty
Polecane artykuły