SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[art] Split - partia 2x/tydzien. Dla początkujących i nie tylko...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 212405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10897
adzik, zerkniesz już ostatni raz, bo temat odzszedł w niepamięć?

[https://www.sfd.pl/Plana_do_oceny_split_partia_2x/tydzień_-t498274.html]



Zmieniony przez - Zuberson w dniu 2009-05-28 15:20:03

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
gateway - oba trzeba sprawdzić. nie mozna powiedziec z gory co na Ciebie lepiej zadziała...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23356
tak myslalem... jestem po sprawdzeniu, twoj jednak lepiej ;P

trwalo to 4 miesiace ale co tam xD

Zmieniony przez - gateway93 w dniu 2009-05-30 10:52:11
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4760
Mam kilka pytań odnośnie tego treningu:

1. Nie mam pełnego osprzętu na siłowni, więc jakimi innymi ćwiczeniami mogę zastąpić poniższe:
- pompki na poręczach
- unoszenie z opadu
- prostowanie ramion na wyciągu

2. Co oznacza prostowanie nóg siedząc + uginanie leżąc 3 s, czy mam wykonać po 3 serie uginania a następnie 3 serie prostowania czy jakoś inaczej?

3. Podciąganie na drążku mam wykonywać podchwytem czy nachwytem, w wąskim czy szerokim uchwycie? Z szerokim uchwytem może być problem bo mam drążek rozporowy i nie mieszczę się gdy mam szeroko ręce więc ewentualnie czym mogę zastąpić to ćwiczenie.

4. Unoszenie przedramion ze sztangą wykonywać na modlitewniku czy normalnie stojąc?

Mój sprzęt: ławka regulowana z prasą do nóg i modlitewnikiem, gryf prosty i lekko łamany, 2 gryfy krótkie, obciążenie, drążek rozporowy.

Mój staż to po dłuższej przerwie pół roku.

Z góry dzięki za pomoc, specjalne podziękowania dla adzika123 za naprawdę dobry plan
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
1. Nie mam pełnego osprzętu na siłowni, więc jakimi innymi ćwiczeniami mogę zastąpić poniższe:
- pompki na poręczach inne cw na tricepsa pompki tyłem np...
- unoszenie z opadu wklej caly plan jaki zrobiles i cos pomyslimy.
- prostowanie ramion na wyciągu tez cos innego na tricka

2. Co oznacza prostowanie nóg siedząc + uginanie leżąc 3 s, czy mam wykonać po 3 serie uginania a następnie 3 serie prostowania czy jakoś inaczej?

robisz 1s prostowania potem uginania i przerwa. i tak 3x

3. Podciąganie na drążku mam wykonywać podchwytem czy nachwytem, w wąskim czy szerokim uchwycie? Z szerokim uchwytem może być problem bo mam drążek rozporowy i nie mieszczę się gdy mam szeroko ręce więc ewentualnie czym mogę zastąpić to ćwiczenie.

nachwyt szeroki. na taka szerokosc jaka dasz rade

4. Unoszenie przedramion ze sztangą wykonywać na modlitewniku czy normalnie stojąc?

stojac.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4760
Dzięki za odpowiedź, sog dla Ciebie. Jak poskładam cały plan to jeszcze napiszę
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
No to czekam na całość

Wybacz, że na gg nie pomagałem, ale tutaj jest znacznie wygodniej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4760
Dobra poskładałem, proszę o ocenę i ewentualne zmiany

A1: klatka, barki, tricepsy (ciężko).

wyciskanie sztangi płasko 3s
wyciskanie sztangi skos w górę 3s
rozpiętki ze sztangielkami płasko 3s

wyciskanie sztangi z klatki 3s
unoszenie sztangielek bokiem w gorę 3s

prostowanie ręki do tyłu w opadzie 3s
wyciskanie francuskie sztangi 2s

B1: nogi, plecy, bicepsy (lekko).

przysiad wykroczny 3s
uginanie nóg leząc 3s
wspięcia na palce 3s

wiosłowanie sztangą w opadzie 3s
„dzień dobry” 3s – tutaj nie wiem co dać

uginanie ramion ze sztangielkami chwytem "młotkowym" 3s

A2: klatka, barki, tricepsy (lekko).

wyciskanie płasko 2s
wyciskanie skos 2s

wyciskanie hantli 2s
unoszenie sztangielek w opadzie 2s

francuskie wyciskanie sztangielki 3s.

B2: nogi, plecy, bicepsy (ciężko).

przysiad ze sztangą 4s
prostowanie nóg siedząc + uginanie leżąc 3s
wspięcia na palce 3s

podciąganie na drążku 4s max
wiosłowanie sztangielką 3s
martwy ciąg 3s

uginanie ramion ze sztangą 3s
uginanie ramion ze sztangielką z supinacją nadgarstka stojąc 3s
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
A1:
zamien kolejnosc na tricepsa

B1:
czemu chcesz zamienic "dd" ? zostaw i rób!

reszta ok
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4760
Wielkie dzięki, posłucham twoich rad. Teraz mogę być spokojny że dobrze ćwiczę
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase a BJJ

Następny temat

Obiegowka

electro
Polecane artykuły