Ogólnie to zostaje piach na dnie shakera, robiłem fotke zostawionego na kilka chwil tego rozpuszczonego prochu w wodzie.. mozna zaobserwowac jak proch oddziela sie od wody.
Miętki byłes u Górala i mnie nie odiwedziłeś ja z tego samego miasta jestem przeciez
Wypiske dam panowie jutro z rana dzisiaj zmeczenie mnie dopadło bardzo.
więc wiecej chciałbym pospać..
narazie jest pieknie co do tego supllementu... na treningu pompa ze po nim moge zapomniec o dokładnym umyciu sie w okolicach szyji twarzy itd...
Miętki byłes u Górala i mnie nie odiwedziłeś ja z tego samego miasta jestem przeciez
Wypiske dam panowie jutro z rana dzisiaj zmeczenie mnie dopadło bardzo.
więc wiecej chciałbym pospać..
narazie jest pieknie co do tego supllementu... na treningu pompa ze po nim moge zapomniec o dokładnym umyciu sie w okolicach szyji twarzy itd...






nie wiem dlaczego tak sie stało....

Oby tak dalej