Fajuss:
Poniedzialek :KLATA
1. Wyciskanie na poziomej - 6,5,4,3 DAJ 10X30%/8X60%/6X70%/4X80%/2X90%
2. na lawce skosnej - 4 serie 4-5 powt. WYWAL I DAJ TU WYCISKANIE WĄSKO
4X6-8POWT
3. rozpietki - 4 ser. 10-12 powt RÓB JE NA SKOSNEJ TAK JAK NA MASE CZYLI
3X10 BEDZIE OK
triceps:1.
francuskie wyciskanie sztangi siedzac 8,6,6,6 OK
2.pompki 2-3 serie x max MOZE BYC NA DOBICIE TRICEPSA
Wtorek: przerwa
Sroda: Plecy
1.podciaganie 3 x max OK
2.wioslowanie sztanga szeroko 6,6,4,4 DAJ 8/6/6/4
3.martwy ciag 6,5,4 TUTAJ 10X30%/8X60%/6X70%/4X80%/2X90%
4. DODAJ SZRUGSY 3-4 SERIE
biceps:
1.uginanie przedramion ze sztanga - 4,4,3,3 DAJ 10/8/6/4
2. mlotkowe stojac - 3 serie 4-5 powt. ( na lapsko) 8/6/6/6
Czwartek : przerwa
Piatek: nogi :
1.przysiady - 8,6,6,4, I ZNOWU 10X30% I DALEJ JAK WYZEJ W PODSTAWOWYCH BOJACH
2. DODAJ TU WYPROSTY 3X10
3. UGINANIE LEŻĄC 3X10
4.wspiecia- 4x 10 TU MOZESZ NAWET 15-20 POWT ZALEZY JAK CI NAJLEPIEJ WCHODZI
barki:2.wyciskanie zza glowy- 8,6,6,4 JAK WYZEJ 10X30% ITD
- zprzed glowy - 3x 6-8 powt. NIE - ZA DUZO WYCISKAN
1.unoszenie bokiem siedzac 3 x 6-8 powt. JAKO 1 I ROZGRZEWKA 3X10
3.podciaganie sztangi wzdluz tulowia - 8,6,4 JAKO 3 8/6/6
4. UNOSZENIE HANTLI W OPADZIE NA TYLNY AKTON 3X8-10
CZYLI GENERALNIE SIŁA W PODSTAWOWYCH BOJACH ,POZOSTAŁE PODOBNIE JAK NA MASE
Pozdrawiam
Kilop
Doradca w dziale Trening