SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na siłe i na masę ale na nie wszystkie partie?ciekawe!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie!Postanowiłem ułozyć progresje typowo na siłę i jednocześnie masę 12,8,6,4 mam skoliozę i hiperlordozę więc nie mogę cwiczyc na siłę wykonujac niektórych ćwiczeń np.wyciskanie na barki,szrugsy i tu pytanie,
czy można ćwiczyc na siłę tą progresją co podałem te partie przy których mogę cwiczyć na siłe uzywając dużego ciężaru np.klatka,plecy,biceps,triceps a np.na barki i kaptury ćwiczyć z mniejszym cięzarem i progresją typowo na masę?!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 964
no wlasnie co sadzicie o treningu masowo silowym?? Co osiągneliscie poprzez ten trening??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no własnie czy ktoś stosował trening siłowo masowy?????????/podzielcie sie osiagnięciami1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1089 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12061
Osobiście nie stosowalem takiego treningu. Jednak nawet przy zwyczajnym planie na masę (8-12 powt) siła idzie w górę. Poza tym nie wiem, czy przy twoich wadach dobrym rozwiązaniem będzie robienie nawet 8 powt przy np. wyciskaniu na bary.
Jeśli jeszcze nie czytałeś to polecam artykuł Mawashiego https://www.sfd.pl/temat170075/ 

mundur niebieski, orzeł żelazny, zabiłeś dziecko, jesteś odważny...
nie odpowiadasz za swoje czyny, polska policja to sk***ysyny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak ale myslę że wystarczy weliminować takie ćwiczenia jak:
- na nogi:przysiady,wykroki itp.
- na kaptury: szrugsy (chyba że małe obciążenie i takie stosuje)
- barki:wyciskanie na barki(chyba że małe obciazenie i takie stosuje),podciąganie sztangi wzdłuż tułowia
- na plecy:martwy ciąg,podciaganie sztangi w opadzie do brzucha
- na biceps:unoszenie sztangi stojąc

a reszta ćwiczeń na dane partie mięsniowe myslę że mogę ćwiczyć treningem siła+masa ponieważ są zazwyczaj na leżązo lub na siędzaco na maszynie itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
A ja proponuję zacząć od ZDROWIQA CZYLI OD WZOCNIENIA MIĘSNI GRZBIETU BO INACZEJ DUPA A NIE TRENING.

ZACZYNASZ KOLEGO OD KOŃCA...

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
myslę że nie zaczynam od końca ponieważ staz jakiś tam mam więc jeśli chodzi o technikę ruchu martwić się nie muszę a mięśnei grzbietu trenuje z uwagą jak inne patie kłade na nie naprawde duży nacisk teraz jestem w trakcie act ogólnorozwojówki to mnie przygotuje myslę do cieżkiego treningu a jesli chodzi o kręgosłup to weliminowałem ćwiczenia które obciazają kręgosłup oprócz treningów barków i kapturów chodzi tu o wyciskanie i szrugsy ale te ćwizenia będe robił z małym cięzarem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Nie zrozumiałeś mnie.

Polecam kolejno - odpowiednie wzmocnienie bazy mięśni grzbietu, a potem dopiero planowanie cykli siłowych.

Nie da się przeprowadzić poprawnego cyklu siłowego bez angażowania kręgosłupa.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co polecasz za tem aby wzmocnić grzbiet przed cyklem bo teraz robie act tydzień a od poniedziałku już siłe+masę,.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
I chcesz wzmocnić grzbiet do poniedziałku?

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to polecasz ćwiczyć sam grzbiet ???????????????????przeciesz będę ćwiczył normalnie na tę partię.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN treningu

Następny temat

bieganie a masa

WHEY premium