Ja juz prawie nie odrywam ale dlatego że wyobrażam sobie ruch w ten sposób:
wciskam pałe na maxa w ławke i stopami robie taki ruch o kołowy w góre i działa
Zmieniony przez - Rybas w dniu 2009-04-01 21:30:35
Ilość wyświetleń tematu: 19602
.Wykonywanie tego ćwiczenia w ten sposób,to strata czasu.Wskazówka:zobacz w jaki sposób zgina się noga podczas biegu
Wróć do podstaw...
http://www.sfd.pl/Z_Bodym,do_świetnej_sylwetki!-t443588.html
http://www.sfd.pl/temat226776/ -artykuł dla każdego

"Póki żyję mogę wszystko ! Wszystko jest możliwe !" ;)
"Jak dobrą lekcję traktuj każdą porażkę" ;)
)
"Póki żyję mogę wszystko ! Wszystko jest możliwe !" ;)
"Jak dobrą lekcję traktuj każdą porażkę" ;)
"Póki żyję mogę wszystko ! Wszystko jest możliwe !" ;)
"Jak dobrą lekcję traktuj każdą porażkę" ;)
Schodziłem bardzo nisko,ruch powolny,dokładny...Szkoda że filmiku nie skręciłem...
"Póki żyję mogę wszystko ! Wszystko jest możliwe !" ;)
"Jak dobrą lekcję traktuj każdą porażkę" ;)
Poszło 50gr 
"Póki żyję mogę wszystko ! Wszystko jest możliwe !" ;)
"Jak dobrą lekcję traktuj każdą porażkę" ;)
"Póki żyję mogę wszystko ! Wszystko jest możliwe !" ;)
"Jak dobrą lekcję traktuj każdą porażkę" ;)
)
Jest charakter
Masakra...
A co !

"Póki żyję mogę wszystko ! Wszystko jest możliwe !" ;)
"Jak dobrą lekcję traktuj każdą porażkę" ;)
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły