SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening , ankiete wypełnilem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 974 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 35426
1.PŁEĆ : M
2 .WIEK:18
3 .WAGA: 66
4.WZROST:170
5 .WYMIARY:
-Biceps:34
-Klata:nie wiem
-Udo:nie wiem
-Talia: 77
6 .STAZ NA SILOWNI:ponad 2
7.CEL TRENINGOWY : Masa, siła
8.UPRAWIANE INNE SPORTY :--
9.DOSTĘP DO SPRZĘTU siłownia, sztanga/sztangielki)
10 .POZIOM BF% 16 ,15 %
11 .TENDENCJA DO TYCIA
12 .WYNIKI SILOWE;
-Klata:-
-Przysiad:-
-Martwy ciąg:-
13. CZY MASZ DIETĘ;mam
14.PRZECIWWSKAZANIA MEDYCZNE :
15. CZY STOSUJESZ ODZYWKI, SUPLEMENTY : Tak

dada

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 974 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 35426
Poniedziałek
Klata
1. Wyciskanie sztangi (chwyt szeroki) na ławce poziomej 4x (12 - 8) /progresja ciezaru/
2. Wyciskanie sztangielek w skosie (w górę) 4x (12 - 8) /staly ciezar/
3. Rozpiętki na płaskiej (skosie w gore, gdy priorytetem jest gorna czesc klatki) 3-4x 10 /staly ciezar/

TRICEPSY
1. Prostowanie ramion na wyciagu stojac 3x (12 - 8) /progresja ciezaru/
2. Wyciskanie francuskie lezac ze sztanga/stangielkam 3x 10 /staly ciezar/
3. Wyciskanie francuskie siedzac ze stangielka 2-3x 10 /staly ciezar/

środa
PLECY
1. ŚCIĄGANIE DRĄŻKA/RĄCZKI WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE SZEROKIM UCHWYTEM (NACHWYT):
2. Wiosłowanie podchwytem 4x (12 - 8) /progresja ciezaru/
3. Martwe ciagi 2-3x (12-8) /progresja ciezaru/
4. Szrugsy ze sztanga 3x 12 /staly ciezar/



PRZEDRAMIONA
1. Uginanie nadgarstkow nachwytem ze sztanga 2x (15 -12) /staly ciezar/
2. Uginanie nadgarstkow podchwytem ze sztanga 2x (15 -12) /staly ciezar/


Piątek
Nogi
NOGI
1. Przysiady ze sztanga na barkach 4x (10 - 6) /progresja ciezaru/
2. Prostowanie nog siedzac 4x (12 - 10) /progresja ciezaru/
2. Uginanie nog w lezeniu 4x (12 - 8) /progresja ciezaru/
3. Wspiecia na palce stojac/siedzac/na jednej nodze 4x (20 - 10) /progresja ciezaru/

obota
1. Wyciskanie sztangi siedzac 4x (12 - 8) /progresja ciezaru/
2. Superseria:
Unoszenie sztangielek na boki 4x (12 - 8) /progresja ciezaru/
Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami 4x (12 - 8) /progresja ciezaru/

BICEPS
1. Uginanie przedramion ze sztanga stojąc (podchwytem) 3x (12 - 8) /progresja ciezaru/
2. Uginanie przedramion ze sztangielkami (chwyt młotkowy) 3x 10 /ciezar staly/
3. Uginanie przedramienia ze sztangielka w oparciu o kolano 2-3x 10 /ciezar staly/

nie robie drązka bo nie ma w piwnicy

dada

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
No wiec tak,plan niby ok ale wg mnie jezeli twoj staz wynosi 2lata to na klate bym dorzucil jakies 4cw.Tu niema mowy o przetrenowaniu,trzeba miesniom dac nowy bodziec do wzrostu.Na przedramiona robisz w seri 15-20pow,czemu?30-50pow to minimum,wedlug lee prieste powinno sie robic ile sie da nawet 100!

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 974 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 35426
ok
A jaki to cwiczenie dorzucić

dada

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
ściagnanie drązka zamień na podciaganie na drązku

wyc. fr. w leżeniu wykonuj raczej sztangą

na braki; unoszenie przodem zamien na unoszenie w opadzie

dodaj serii do mc na 4-5.

natomist jesli na kletke chcesz jeszcze cioś zmienic to raczej zamireń wyc. w poziomie na pompki na poręczach w wersji na klatke z dodatk. obciązeniem.

ew. pozostawiając ćw. ktore ju,z masz dodaj te ktore podalem, jednakże przeorganizowywując ten plan tak aby ogolna ilośc seri bardzo nie wzrosla.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 974 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 35426
Podciąganie nie moge robic , bo cwicze u takiego kolesia w piwnic i on nie ma.
MC bede tak robił 3 serie na prostych nogach , 3 normalnie

Zastanawiam sie czy podciąganie nie robic w domu , bo ma drążek np w jakies dzien NT

a które metoda jest lepsze Wyciskanie sztangielek w skosie (w górę) czy Sztangą

Brzuch robie po kazdym treningu

dada

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
Podciąganie nie moge robic , bo cwicze u takiego kolesia w piwnic i on nie ma. -no to trudno...

MC bede tak robił 3 serie na prostych nogach , 3 normalnie - jeśli juz to chyba nie na jednym treningu, a tym bardziej nie jedno po drugim, a już napewno nie w takiej kolejności

Zastanawiam sie czy podciąganie nie robic w domu , bo ma drążek np w jakies dzien NT możliwe byłoby to do przyjęcia ale wymagac by musiało znowu korekt

a które metoda jest lepsze Wyciskanie sztangielek w skosie (w górę) czy Sztangą -naogol lepiej sztangielkami, ale nie jest powiedziane, ze zawsze i u kazdego, trzeba sprawdzać

Brzuch robie po kazdym treningu -lecz mysle, ze nie więcej niż 2-3 x .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 974 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 35426
1.Brzuch robie po kazdym treningu 3 serie
2.Martwe ciag bede robił 5 seri normalnie
3. Chciałbym tez robic na prostych nogach, jak mysli w który dzien
4. a z tym podciąganiem to nie wiem

dada

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
możesz sprobować wrzucic do nóg, z tym, że wykonuj je raczej ze sztangielkami, to -jesli zachowasz prawidłowa technikę- jeszcze powinno zmniejszyc zaangażowanie prostowników grzbietu, lecz do końca wyeliminowac ich sie nie da.

jednakże jesli wszystko wykonasz poprawnie to owo zaangazowanie nie bedzie duze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 974 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 35426
ok wielkie dzięki

dada

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 974 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 35426
apokalipsa mam jeszcze pytanie, ty jak robisz trening na mase
To cwiczysz splitem czy FBW

dada

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moj plan na mase... czy dobrze ulozony

Następny temat

biceps + triceps pare pytan

electro
Polecane artykuły