SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DEE-JAY / Blog / PODSUMOWANIE + ZDJECIA str. 34

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71696

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
he he a czy masz ambicje bycia najbardziej pożądanym mężczyzną na plaży
...
Napisał(a)
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 295 Napisanych postów 14936 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31442
mam na to sposob

najpierw jakis list gończy musieliby za mna rozeslac wiec przykladowo zlecam "pasazerski" atak na World Trade Center

pozniej ide na plaze i eliminuje wszystkich innych "pożadanych" przez wymiar sprawiedliwosci




PS

tak wiec
nie oplaca sie

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19996
No przy Twoim Wodynie, to Dee-jay ma śliczny brzuch.

Musisz trochę uważać, bo taki brzuch się średnio prezentuje u mężczyzn. Mówię z punktu widzenia kobiety
...
Napisał(a)
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 295 Napisanych postów 14936 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31442
wzdęcie mialem po mleku, powaznie mowie tu dwa dni wczesniej film krecony

oczywiscie nikt nie mysli o wciaganiu brzucha przed walka z ciezarem 220kg





a ze brzuch zapuszczony to swoja droga , po napieciu nadal gruby ale nie wystaje tak drastycznie




szesciopak mialem dluuuugo

nie warto sie mu poswiecac
DeeJay widze ma takie same poglady <piona>
w jego wieku mialem podobnie malo sadla[w porywach wiecej] i podobna wage



Zmieniony przez - WODYN w dniu 2009-01-02 21:33:48

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
Patka Wodynowi marzą sie inne rzeczy Cowboy`e nie muszą się rozbierać






Mi się podoba ten fachowy wślizg pod sztangę
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19996
Cieszy mnie to , że jest świadom swego 'zapuszczenia' .
Zresztą, najważniejsze jest to aby się dobrze czuł, ze swoim wyglądem, tym samym z brzuchem


Bo znam osoby co wyglądają jak pół du** z za krzaka , a mają tak wysoką samoocene , ze -------->
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Cieszy mnie to , że jest świadom swego 'zapuszczenia' .
Zresztą, najważniejsze jest to aby się dobrze czuł, ze swoim wyglądem, tym samym z brzuchem


Bo znam osoby co wyglądają jak pół du** z za krzaka , a mają tak wysoką samoocene , ze -------->


Widocznie dobrze się czują ze swoim ciałem i są pewni siebie - a w "samoocenie" nie zawsze chodzi o wygląd
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 24888
obliques: ja zazwsze bede mial wydety brzuch nawet jak bede mial krate niesamowita niczym z okladki mens health (za 2 miesiace), dlatego ze mam lordoze ledzwiowa, na pewno wiesz co to wiec tlumaczyc nie musze

ja rowniez nie mam ambicji bycia najbardziej porzadanym mezyczna na plazy (wiem ze to do Wodyna bylo) bo gdybym mial to cwiczyl bym brzuch, a nigdy nie cwiczylem bo uwazam ze brzuch sie cwiczy po to zeby laski nie mogly sie na niego napatrzec, natomiast jak juz bede mial 150 w barach i 125w klacie to moge zajac sie brzuchem chociaz teraz cos tam cwiczyc zaczne, mam nadzieje ze w pon sie nie okaze ze znowu mieisac przerwy przez ten bark, nie moge wogole reki do gory podniesc:/
...
Napisał(a)
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 295 Napisanych postów 14936 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31442
Obliq's:

kowboje?
ja szeryf jestem


niestety z mala talia ida w parze male miesnie
->porownanie:





Patka

ja mam ponoc najwyzsza samoocene na sfd

Dee-Jay

IMO zeby miec te 150 w barach to bedziesz musial jakies 130 w klacie miec minimum

to takie prywatne statystyki tylko jak cos
PS
i domyslam sie ze tylko symbolicznie tak piszesz


Zmieniony przez - WODYN w dniu 2009-01-03 00:56:04

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
Dee Jey, ty się pogłębioną lordoza nie zaslaniaj , tym bardziej powinno ci zalezec by nie trzymac trzymac wywalonego brzuchaj, brzuch trzeba nauczyc sie trzymac napiety i tyle. Szesciopak to zupelnie inna sprawa i tylko kwesta ilosci tluszczu na brzuchu, jak zobaczysz zdjecie "wzorca" miss1991 w jej profilu to tez zobaczysz laske z szesciopakiem, którą trudno posadzic by cwiczyla i wbrew pozorom, wcale nie o tym mowie. Zauwaz ze kwesta brzucha padla w temacie twojego rzekomego "niezatluszczania sie". Widzisz ja tylko cie ostrzegam, przed tak lekkim podejsciem, bo gwarantuje, znam ludzi ktorzy sie nie zatluszczali w twoim wieku ale nie znam takich ktorzy sie nie zatluszcza. A ci bedacy zawsze chudzi i przekonani o tym, ze moga jesc co chcia i ile chca sa najbardziej z wiekiem narazeni na to by stac sie misiowaci i nawet nie zauwaza kiedy

A tak w ogole to zrob cos z tym, powinienes przyłożyć sie do ćwiczeń rozciągająco- korygujących tak jak do swojego treningu silowego bo wade postawy nie nalezy traktowac lekko, zwlaszcza, ze lordoza jest czesto wynikiem skoliozy.

Wodyn, potezne sylwetki mi sie podobaja, rzezba jest dobra dla modeli z okladek, kazdy ma inna sylwetke, ale uwazam, ze zawsze warto pewnien stopien zbicia ciala utrzymywac.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

pomozcie w sprawie treningu

Następny temat

Czy nie za dużo cwiczen?

electro
Polecane artykuły