SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

RASPER - Masa bo bez niej nie ma nic %-)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55765

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2008 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16345
TOYSY jak na brak ich niezle ci MC idzie
rafal dziękuję bardzo zapraszam :D
labuz technika MC będzie tylko kumpel dołączy od stycznia na siłkę wtedy będą filmiki :D co do rozmiarów fot nowych itd wszystko na nowy rok ;)

Ps jutro siłka zestaw A będzie MoC !! ;D !
Włąśnie lece do szkoły na 8 lekcji załamanie nerwowe



Zmieniony przez - Rasper w dniu 2008-12-10 21:38:16

Zmieniony przez - Rasper w dniu 2008-12-11 07:24:20

Zapraszam serdecznie https://dreamslim.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
To już bliżej, bo mnie po wznosach po prostu napieprzają delikatnie

Tak jak mnie Dlatego nie robie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2008 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16345
FBW Zestaw A 11.12.08r. ;)


Martwy ciąg zaczynam bardzo lubić :P
Ogólnie ładna pompa :)
Największy problem chyba mam przy robieniu tricepsa :/ rezta idzie :) pzdr.
aha wykroki zastąpione zostały uginaniem siedzac po tym ćwiczeniu czuję większą pracę nóg i dlatego się na to zdecydowałem ...
dobrze czy zle ? ;>
Zobayczmy jakie będą efekty po FBW porównamy ze splitem ;p



Zmieniony przez - Rasper w dniu 2008-12-11 18:04:18

Zmieniony przez - Rasper w dniu 2008-12-11 18:26:50

Zmieniony przez - Rasper w dniu 2008-12-12 06:51:50

Zapraszam serdecznie https://dreamslim.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciężkie ćwiczenia wielostawowe takie jak przysiad i martwy ciąg (podobno w zakresie od 15-20 powtórzeń) powodują największy wyrzut hormonu wzrostu, więc każdy trening powinieneś zaczynać od jednego z tych dwóch.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2008 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16345
oj tego nie wiedziałem :D od nastepnego zacznę ;) dzięki
Ps jutro trening a dzisiaj spore zakwasy , mam nadzieję że do jutra będzie już o wiele lepiej ... ponieważ przysiady czekają a moje nogi są trochę umęczone :x
zobacyzmy :d pzdr


Powoli zbieram się do robienia max-ów aby w styczniu dać jak obiecałem aktualne fotki wymiary oraz maxy :D zobaczymy jak to wyjdzie

Zmieniony przez - Rasper w dniu 2008-12-12 17:52:16

Zapraszam serdecznie https://dreamslim.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1333 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39350
Wszystko idzie w dobrym kierunku...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Danio a Ty co, coś Twój blog zamarł.
Rzeźbisz dalej w gównie ?

Sorka Rasper za spam

pzdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1333 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39350
Postaram się to nadgonić, ale narazie kiepsko z moim samopoczuciem/ zdrowiem również...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2008 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16345
Danio do roboty :)
a ja zaraz lecę na trening to wczesniejszym treningu czuje tylko trochę plecy więc dam rade :D

Zapraszam serdecznie https://dreamslim.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53932
coraz lepiej

ładnie

"Miota nim jak szatan..."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening, była masówka chcę dalej pare pytan

Następny temat

3-Dni w Tygodniu Plan do oceny

Shoty
Polecane artykuły