Aż żal było patrzeć na nieporadność Szwajcarów,
zwłaszcza w 1 połowie.
Rewanż z Basel będzie formalnością,
awans zapewniony, można w 100% skupić się na lidze.
zwłaszcza w 1 połowie.
Rewanż z Basel będzie formalnością,
awans zapewniony, można w 100% skupić się na lidze.








