Szacuny
0
Napisanych postów
145
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1737
Mam pytanko czy taki układ treningowy 5x5 jest dobry?
Nogi 5x5 raz w tyg klatka 5x5 2 razy + inne ćw
PON
przysiad 5x5
przysiad na 1 nodze 2x10
klatka ławka płaska 5x5
brzuch 5x20
CZW
klatka ławka płaska 5x5
wyciskanie francuskie w siadzie 3x10
unoszenie hantli bokiem w górę 3x10
brzuch 5x20
Szacuny
1
Napisanych postów
84
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
36377
a ja mam pytanie czy ciezar do cwiczen pomocniczych tez jest jakos okreslony procentowo czy wystarczy go dobrac tak zeby po prostu nie dochodzic do ostatnich powtorzen i czy w tych cwiczeniach stosowac progresje ciezaru czy wszystkie serie wykonywac tym samym obciazeniem??
Szacuny
27
Napisanych postów
9543
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
61854
wweraw - rozkład okey
JB182 - ćw pomocnicze tak jak mówisz z tymże jak masz np 8,6,6,6 to ta pierwsza seria jest bardziej rozgrzewkowa, a trzy następne są robione na większym ciężarze, stałym przez 3 serie.
Szacuny
0
Napisanych postów
145
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1737
Przysiad jest do 90% maxa,bo na tym poziomie kończą mi się możliwości sprzętowe. A nie można zostawic tej klaty, różnica między 90 a 100% maxa to zaledwie 5 kg w moim przypadku (cieńki jestem narazie)
Szacuny
27
Napisanych postów
9543
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
61854
Tak czy siak wychodzi na to, że po 5 tygodniach masz swoim maksem robić 5x czyli prawie niemożliwe nawet u początkujących. Ja bym Ci proponował zacząć jakąś metodę dla początkujących.