Jak donosi Hiszpańska 'Marca', Euzebiusz Smolarek przechodzi z Racingu Santander do francuskiej Toulouse. Dziennik określił tranfer, jako 'złamanie' Polaka, gdyż jak wiadomo - Ebi za wszelką cenę chciał pozostać w Hiszpanii.

Smolarkiem interesował się także grecki Olympiakos, jednakże rozmowy z francuzami były zbyt zaawansowane.

Kwota odstępnego za Polaka wyniosła 4,5mln euro, czyli tyle samo, za ile Ebi opuścił Borussie.

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

...
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Łukasz Piszczek strzelił trzy gole dla Herthy Berlin w meczu 1. Rundy Kwalifikacyjnej Pucharu UEFA wygranym z Nitru Otaci 8:1.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN

...
Nie wiem czy ktoś to pisał, ale wygląda ciekawie :
Holandia: Beenhakker oglądał świetny występ Polaka

Michał Janota z Feyenoordu Rotterdam strzelił dwie bramki i zanotował trzy asysty w wygranym 9:1 sparingowym meczu piłkarskim przeciwko Groot Goes.
- Do przerwy Feyenoord prowadził tylko 2:1, ale w drugiej części, w której zagrał Janota, uzyskał aż siedem goli. Michał ustawiony był inaczej niż ostatnio, jako cofnięty napastnik, a jego występ oglądał selekcjoner reprezentacji Polski Leo Beenhakker - powiedział menedżer Janoty, Bartosz Olędzki.

18-letni Janota wpisał się na listę strzelców w 76. i 82. minucie gry.

-----------------------------
"Dla was to tylko piłka, dla mnie to sens życia."

...
Polski pomocnik Przemysław Kaźmierczak będzie w najbliższym sezonie występował w Derby County. Drużyna angielskiej Championship (II liga) wypożyczy Polaka na rok z FC Porto.
Warunki umowy dziewięciokrotnego reprezentanta Polski z "Baranami" zostały już ustalone, a wszystkie formalności mają zostać wypełnione na początku przyszłego tygodnia.

Menedżer klubu z Pride Park, Paul Jewell uważa, że Kaźmierczak będzie poważnym wzmocnieniem zespołu w walce o powrót do Premiership.
- Kaz jest świetnie przygotowany do rywalizacji na wysokim poziomie. Ma duże doświadczenie - grał w reprezentacji oraz w Lidze Mistrzów w barwach czołowego klubu Europy - FC Porto. Dysponuje potężnym uderzeniem i jest bardzo silnym piłkarzem - powiedział menedżer "Baranów".

...
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
i bardzo dobrze ma szanse gry miejmy nadzieje ze ją wykorzysta

Zmieniony przez - Dawidek@ w dniu 2008-07-18 21:44:50

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Pewny triumf VfL Wolfsburg, gol Krzynówka

VfL Wolfsburg rozegrał w sobotę czternasty sparing tego lata. Podopieczni Feliksa Magatha pokonali pewnie 4:1 drugoligowy SV Wehen Wiesbaden. Tym razem w meczu wziął udział pomocnik "Wilków", Jacek Krzynówek i to właśnie on ustalił jego wynik.

Reprezentant Polski zdobył w 60. minucie gola wykorzystując rzut karny. Na boisku przebywał on od 46. minuty, po tym, jak zastąpił Christiana Gentnera.

VfL Wolfsburg - SV Wehen Wiesbaden 4:1 (2:0)
1:0 Grafite 15. min
2:0 Grafite 29. min
2:1 Diakite 49. min
3:1 Dejagah 54. min
4:1 Krzynówek 60. min (k)

Ciekawe co z nim bedzie, czy bedzie cos gral w sezonie.