SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening poprawa szerokości

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 500 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28379
nogi + plecy ? daj spokoj...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12523
bo? Bede robił nogi-bary, ale i tak mój trening na nogi nie będzie taki jak bym chciał
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 500 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28379
Bo nogi i plecy to jakies 75% masy miesniowej ciala... Wiec nonsensem było by robic w jednym dniu tak duza intensywnasc. Jesli nadal trenujesz tajski polecam FBW albo WSB for skinny bastrads (znajdziesz w necie, jesli pisownia nie tak to sorki). Co do szerokosci to wymaga czasu, ale skoro cwiczysz sw tzn ze masz jaja i wiesz ze na wszystko trzeba zapracowac. pzdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12523
przez wakacje niestety nie bede trenował sw, dlatego chce na siłce troche zrobić.Po wakacjach dam rade 2 razy w tyg siłke i 2 razy sw.
Zależy mi właśnie żeby poprawić szerokość, bo przy tym wzroście to chyba słabo wyglądam z taką szerokością klatki..I mam nadzieje że zbliże się do 100 kg
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
...no tak tragicznie chyba nie jest- przynajmniej z tego zdjęcia, jak na twoje trenowanie raz na tydzień lub rzadziej

mozesz więc trenowac 3 x w tygodniu - w tym czasie/wakacji/, musze cie pocieszyc bo i 2x może byc wystarczające jeśli nie chce sie zdobywac tytulow mistrza Polski

widzialbym to więc tak; uwzględniając trening nog z wieksza ilościa powt. i z suwnicą/może sprobuj połprzysiadow także/.

PONIEDZIAŁEK
Klata
Wyciskanie sztangielek w leżeniu na ławce skośnej 3 x 12-8
Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej 2x 12
Przenoszenie sztangielki w leżeniu w poprzek ławki poziomej 2x12
Bary
Wyciskanie sztangi zza głowy 3 x 12-10
Unoszenie sztangielek bokiem w górę w opadzie 2x 15
szrugsy 2*20
Triceps
"francuskie" sztangi w leżeniu 3 x 12-10
Prostowanie ramion na wyciągu stojąc 3x12

ŚRODA
Plecy
Podciąganie na drążku 3*max
Podciąganie sztangielki w opadzie (wiosłowanie) 3x12-8
"Martwy ciąg" 3x15-10
Nogi
wypychanie na suwnicy 3x25-20
Prostowanie nóg w siadzie lub półprzysiady 2x25
Uginanie nóg w leżeniu 3x15-10
Wspięcia na palce w siadzie 3-5x25-15

Biceps
Uginanie ramion ze sztangą stojąc 3x12-8
Uginanie ramion ze sztangą na "modlitewniku" 3x12

PIĄTEK -powtarzasz plan z pierwszego dnia- itd...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12523
patrząc na Twój profil, to chyba wiesz co mówisz. Lubie ciężkie treningi, więc spróbuje i zobacze.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
...no, na mój profil nie ma co patrzeć
ważne aby ten czy inny trening dzialał dobrze na ciebie, jest to próba ktora może się udac jak i nie, jednakże wierzę że się uda
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10411
Apokalipsa... Czy klatka i Plecki nie sa za malo "meczone"? Nie podwazam Twojej wiedzy, bo jest naprawde duza, ale sam czesto jade b. zblizonym planem i robie w granicach 14 serii w 4 cwiczeniach.
Rozumiem tez, ze przy tym planie nie ma calego tygodnia na regeneracje poszczegolnych partii, ale nie przydaloby sie dolozyc jeszcze z 2-3 serie, by bardziej dowalic plecki i klatke?

pozdrawiam.

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 56 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16915
Z szerokością nie jest źle - niezła genetyka (szkielet). Zasugerowałbym wywalenie sztangielek i skupienie się na sztangach w dość szerokim chwycie i większym obciążeniu.

Masz pobudzić a nie "dowalić". Żeby odpoczywać też musisz mieć siłę, ponieważ po siłowni tak naprawdę nie "odpoczywasz" tylko się "odbudowujesz".

Mnie spokojnie wystarczyłoby 7-8 serii raz w tygodniu, na grupę.

A nogi z plecami jak najbardziej można łączyć - skoro podczas treningu FBW robisz wszystkie partie na jednej sesji.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10411
Skoro waszym zdaniem starczy to nie mam zamiaru tego podwazac.


pozdrawiam.

"The important thing is not to stop questioning."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przednie i tylne aktony miesni naramiennych

Następny temat

Mała korekta / staż 3 lata

electro
Polecane artykuły