SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Proszę o ocenę treningu !!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1908
Witam !! :) Proszę o ocenienie mojego cyklu treningowego.

Niedziela:Klatka(dolna) i triceps :
-wyciskanie na ławce poziomej
-wyciskanie na ławce skośnej,głową w dół
-wyciskanie na wąsko
-rozpiętki

triceps:
-wyciskanie francuskie siedząc oburącz
-wyciskanie fransukie do czoła
-ściąganie linek wyciągu

Każde ćwiczenie 5 SERII .

WTOREK: Klatka(górna) Barki

Klatka:
-wyciskanie sztangi na ławce skośnej(kąt 20 stopni)
-wyciskanie hantlami na skosie (kąt 40 stopni)
-rozpiętki

Barki:
-wyciskanie sztangi zza karku
-unoszenie sztangi do brody
-unoszenie hantli do przodu
-unoszenie hantli na boki

Wszystkie ćwiczenia po 5 serii.

CZWARTEK: Plecy i Biceps.

Plecy:
-podciąganie się na drązku
-wiosłowanie sztanga w opadzie tułowia
-wiosłowanie hantlem w opadzie tułowia
-martwy ciąg

Biceps:
-unoszenie sztangi stojąc
-unoszenie hantli na przemian
-3 superserie małym cięzarem sztanga

Wszystkie cwiczenia po 5 serii.

PROSZĘ O OCENĘ TEGO TRENINGU I Z GÓRY DZIĘKUJE ZA ODPOWIEDZI:)
POZDRAWIAM :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
junior - ja uwielbiam przysiady ze sztanga trzymana z przodu jednak ze one w połaczeniu z MC przy tym ze radzisz "Mała ilość serii (ogólnie mała objętość) z większym ciężarem i sprawa załatwiona. " nie wiem jak to wplynie na dolny grzbiet, ja osobiscie po solidnym treningu z przysiadami z przodu często przekladalem martwy [ bo mialem zamiar robic w 1 dzien] na dzien conajmniej kolejny
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1908
Zapomniałem dopisać ale do tego jeszcze dochodzi w piątki trening bokserski. Pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
a ile powtorzen np ? na co ten trening
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1908
Trening jest na mase. Robie 8 powtórzeń na klatke barki i plecy natomiast na trcia i bica 12
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
i po coz ci superserie przy masie? nie lepiej odczekac spokojnie przerwe i zorbic z chociaz troszke odnowionymi zapasami FC koljena serie ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2295 Napisanych postów 5807 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218361
Zestaw ćwiczeń i rozkład partii dobry!

Co mi się nie podoba:
-podzielenie klatki i trening jej 2x w tygodniu

Niech zgadnę, pewnie klatka nie rośnie i jest Twoim priorytetem. Nic prostszego! Wystarczy trening raz w tygodniu. W moim przypadku przerzucenie się ze sztangi na sztangielki miało kluczowe znaczenie w daniu kopa tej partii. Przy wyciskaniu zawsze ściagałem łopatki i wypychałem klatkę, tak, by pracowała tylko ona.

Ćwiczenie jej 2x w tygodniu tylko jeszcze bardziej ją przemęczy i zaburzy regeneracje, a wtedy będziesz jeszcze bardziej niezadowolony...

-na małe partie (biceps, triceps wystarczy 8 serii, po 2 ćwiczenia), na większe partie (nogi-właśnie, gdzie one są?, klatka, plecy wykonuj po 12 serii), na barki zrób około 10 serii.

-gdzie wspomniane wcześniej nogi? to podstawa! DOSŁOWNIE.

Rozpisz wszystko jeszcze raz, z powtórzeniami i seriami obok ćwiczenia.

POZDRO
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1908
Hmmm Czawaj :) narazie z nogami dałem spokój bo muszę do "góry" sie przyłożyć :) bo powiem ci ze nogi uwazam ze mam nieproporcjonalne,zbyt duze do reszty tułowia :) (łydka 44 cm, udo 60 cm ) pozdro :)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20315
Przy tym wzroście 60 cm, to żadna rewelacja ani dysproporcja. Nie rezygnuj z nóg całkowicie. Uwzględnij chociaż 2 podstawowe ćwiczenia.

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2295 Napisanych postów 5807 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218361
Facho, ja mam 170cm wzrostu i w udzie również 60cm No, 59 dokładnie i uważam, że to mało.

Nie rezygnuj z przysiadów i ogólnego treningu nóg.

Słyszałeś może o anabolicznym działaniu przysiadów?

POZDRO
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51895 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351413
gdy zaczynałem ćwiczyć, uda miałem nieproporcjonalne do reszty,
teraz mimo treningu nóg, resztę mam nieproporcjonalną do ud,
także nie ma co rezygnować

Bez przysiadów łapa i klata nie rośnie, pamiętaj !

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1908
Dzieki za porady :) Tylko ze jak zaczne cwiczyc nogi to w bardzo szybkim tempie będą rosły heh :) ale to nic :D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na Granicy możliwości ... siła - nowe podejscie

Następny temat

Pytanie o plan , prosba o pomoc.

electro
Polecane artykuły