SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

trening do osądzenia:-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 871
WITAM! co o tym sadzicie? kumpel jedzie na tym planie od 4 miesiecy i mowi ze ma bardzo duze efekty... ma tez dobra diete... nie wiem czy sie skusić na ten plan wiec prosze o wasze wypowiedzi! z gory dzieki pozdro!
PONIEDZIAŁEK:

KLATA- Wyciskanie na ławce poziomej 5seri(progresja)
Wyciskanie na ławce skośnej 4 serie(progresja)
Wyciskanie hantli na ławce poziomej 3serie(progresja)

Rozpiętki 3serie(progresja)

TRICEPS- Wyciskanie francuskie na ławce 3 serie(progresja)
Wyciskanie francuskie jedną ręką 3serie(progresja)
Prostowanie ręki z hantlem w opadzie 3 serie(progresja)
Wyciskanie francuskie dwoma rękami 3 serie(progresja)
WTOREK:

MOTYL- Unoszenie sztangi w opadzie 4serie(progresja)
Unoszeni końca sztangi 4serie(progresja)
Wiosłowanie hanlem w opadzie nachwytem3serie(progresja)

BICEPS- Uginanie ręki z hantlem na kolanie 4serie(progresja)
Unoszenie sztangi stojąc 4serie(progresja)
Unoszenie hantli w uchwycie młotkowym 4serie(progresja)

PRZEDRAMIE- Unoszenie sztangi nachwytem stojąc 5seri(progresja)
Kulanie sztangi 3serie na Maksa
Unoszenie nadgarstków ze sztangą za sobą3serie(progresja)


ŚRODA:
PLECY- Podciąganie na drążku
Podciąganie sztangi leżąc 4serie(progresja)
Martwy ciąg 4serie(progresja)

NOGI- Przysiady ze sztangą 4serie(progresja)
Unoszenie nóg na maszynie 4serie(progresja)
Wspięcia na palcach ze sztangą 4serie(progresja)

BARKI- Wyciskanie z za karku 4 serie(progresja)
Unoszenie hantli na boki w opadzie 3 serie(progresja)
Podciąganie sztangi do brody3serie(progresja)
Unoszenie hantli na boki stojąc 4serie(progresja)

SZRUGSY- 4serie(progresja)

CZWARTEK:

KLATA- Wyciskanie na ławce poziomej 5seri(progresja)
Wyciskanie na ławce skośnej 4 serie(progresja)
Wyciskanie hantli na ławce poziomej 3serie(progresja)
Rozpiętki 3serie(progresja)

TRICEPS- Wyciskanie francuskie na ławce 3 serie(progresja)
Wyciskanie francuskie jedną ręką 3serie(progresja)
Prostowanie ręki z hantlem w opadzie 3 serie(progresja)
Wyciskanie francuskie dwoma rękami 3 serie(progresja)

PIĄTEK:

MOTYL- Unoszenie sztangi w opadzie 4serie(progresja)
Unoszeni końca sztangi 4serie(progresja)
Wiosłowanie hanlem w opadzie podchwytem 3serie(progresja)

BICEPS- Uginanie rąk z hantlem na modlitewniku 4serie(progresja)
Unoszenie sztangi na modlitewniku 4serie(progresja)
Unoszenie hantli w uchwycie młotkowym 4serie(progresja)

PRZEDRAMIE- Unoszenie sztangi nachwytem stojąc 5seri(progresja)
Kulanie sztangi 3serie na Maksa
Unoszenie nadgarstków ze sztangą za sobą 3serie(progresja)

SOBOTA:
PLECY- Podciąganie na drążku
Podciąganie sztangi leżąc 4serie(progresja)
Martwy ciąg 4serie(progresja)

NOGI- Wykroki ze sztangą 4serie(progresja)
Unoszenie nóg na maszynie 4serie(progresja)
Wspięcia na palcach ze sztangą 4serie(progresja)

BARKI- Wyciskanie z przed karku 4 serie(progresja)
Unoszenie hantli na boki w opadzie 3 serie(progresja)
Podciąganie sztangi do klaty 3serie(progresja)
Unoszenie hantli na boki stojąc 4serie(progresja)

SZRUGSY- 4serie(progresja)

NIEDZIELA- wolne!

codziennie robi jeszcze a6w

robson

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 2295 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 63598
Powiem tak:trening nie jest zły,chociaż ma swoje mankamenty np.(brak treningu mięśni dwugłowych uda).Ludzie w ten sposób nie czwiczą nawet zawodowcy,którzy wspomagają swój trening farmekologicznie.Gdzie tu jest miejsce na odpoczynek, nie tylko dla mięśni,ale też dla układu nerwowego.

rower1

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16577
rower1 plan nie jest zły
dla mnie jest, brak regeneracji nie zda egzaminu....
a poza tym do autora postu, Twój kolega nie jedzie czasem na SAA ??

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 2295 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 63598
Chromosom:przczytaj,dok,ladnie co napisałem!!!

rower1

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16577
po pierwsze to Ty przeczytaj mój nick dokładnie zanim napiszesz coś do mnie !!!!!
po drugie, przyznaje poprostu przeczytałem 1 Twoje zdanie że nie jest taki zly i dalej już mi się nie chciało czytać dalej
a Twioja odpowiedź jest niekonsekwentna i wewnętrznie nie spójna
pozdro

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 2295 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 63598
Nie ma się co denerwowac,trzeba po prostu dokładnie czytac wiadomści.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 871
czyli mowicie ze za malo czasu na regeneracje? ale kumpelowi pomagal ulozyc ten plan wlasciciel silowni w poznaniu... i powiedzial mu ze jesli nie bedzie az tak mocno na tych treningach sie forsowal to przy dobrej diecie uzyska bardzo dobre rezultaty... sam juz nie wiem! pozdro

robson

...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403231
Zaskakuja mnie ci trenerzy i wlasciciele silowni. Zawsze dadza poczatkujacemu taki plan ze sie tylko zajechac mozna Chyba maja za duzo klientow i dlatego tak robia

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 871
georgu ale on nie jest poczatkujacy on ma juz dosyc dlugi starz cwiczen i taki trening mu teraz polecili...

robson

...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403231
To zmienia postac rzeczy. Ale mimo wszystko jest to bardzo przeladowany trening nawet jak na zaawansowanego

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 871
a co bys powiedzial jak w srode zrobic wolne i cwiczyc 5 razy w tygodniu? lepiej by bylo pewnie:)

robson

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny i ewentualnej korekty..

Następny temat

pytanie odnosnie treningu / superserii

electro
Polecane artykuły