SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co najlepiej na kolacje po treningu??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1245
Tak jak w temacie ....

LOL

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21154
A skad wiecie co autor rozumie pod slowem "kolacja" ? Nie okreslil czy chodzi mu o ostatni posilek przed snem, nie powiedzial tez ze w krotkim czasie po treningu chodzi spac...

Zmieniony przez - xeran w dniu 2007-03-02 17:19:04
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21154
Jezeli kolacja jest 45-60min po treningu, to ww zlozone + bialko... Oczywiscie odrazu po treningu ww proste + bialko...

Sprawdz posty gdzie ludzie podaja swoje diety w tym dziale i zobacz co jedza...
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6338
ser twarogowy chudy + 100g niskoweglowodanowych warzyw.
ew. tunczyk + oliwa z oliwek + nieskoweglowodanowe wazywa(przcier pomidorowy bez konserwantow-pudliszki-tez moze byc)
pozdro.

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1654
wydaje mi sie ze raczej oliwa z oliwek po treningu jest chyba raczej nie wskazana jak najbardziej ...raczej bylby tunczyk z wody plus warzywka...zrob sobie tunczyka z bialym serkiem malo tlustym do tego daj troszke kukurydzy troszke sosu do makaronu i pycha ...pozdro600

" ...Only God Can Judge Me... "

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1775 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28109
nofatuk - twarog po treningu. brawo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 302 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7343
Ja bezpośrednio po treningu łykam koktajl-kakao (20g kakao nisko tłuszczowego, 30g miodu, 200ml mleka 2%, 200ml ciepłej wody w której rozpuszczam miód z kakao, a następnie dolewam mleko). Po jakiś 20-30 minutach po treningu - tuńczyk z wody + ryż.
Pozdro

"Nie wystarczy mieć sprawny umysł, trzeba go jeszcze dobrze używać."
Kartezjusz

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6338
puramuk uzasadnij dlaczego twaróg nie nadaje sie na posilek potreningowy?(twaróg z warzywami oczywiscie)

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1775 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28109
nofatuk - dlaczego? bo przez kazeine jest jednym z najwolniej wchlanianych bialek. A po treningu potrzebujesz bialka szybkowchlanialnego. ale o tym kazdy chyba wie
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6338
no to widac kolego, ze nie przeczytałes do konca jaki problem ma autor postu. Autor pyta co jesc po treningu na noc!
Nie moze jesc białka z tunczyka(nie dodajac tluszczy choć i te nie spowalniaja za bardzo wchlaniania bialka- czytaj post Charona) bo moze to grozic katabolizmem. Ser bialy na posilek przed snem(30-40min przed) nadaje sie swietnie po treningu bo wchlania sie przez cala noc(kazeina wchlania sie 8h)
wiec racje mam:)
pozdro:)

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1775 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28109
Gratulacje kolego . posta przeczytalem uwaznie . rozwiazaniem w tej kwestii sa dwa rodzaje bialka, jedno szybkowchlanialne (np. WPC) bezposrednio po treningu i potem twarog na noc z wiadomego wzgledu. temat byl juz nie raz poruszany na forum i tak go trzeba rozpatrywac kolego! w innym wypadku kolego trzeba wybierac miedzy mniejszym zlem(spozywanie wolno wchlanialnego bialka po treningu/szybko wchlanialnego na noc). pozdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1205 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17086
kolego, a jak zjem serek bialy 25minut przed snem, to cos mi sie stanie??
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta

Następny temat

Pomoc przyjacielowi

electro
Polecane artykuły