SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na kolację po treningu?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 341 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5500
Zjadłam dziś na

śniadanie : 45g płatków owsianych + szklanka mleka + 30g migdałów + pomarancza

2 śniadanie : Bułka grahamka z szynką, sałatą i pomidorem. Kawa z mlekiem bez laktozy

Posiłek przedtreningowy: 150g kury + fasolka szparagowa + 60g ryżu

Banan po treningu

Posiłek potreningowy: 150g kury + Brokuły i kalafior + 60g ryżu

Nie mam pomysłu na wartościową kolację. Myślałam nad 2 jajkami, albo twarogiem poltlustym okl. 100g z chlebem razowym i jakieś warzywa. Ewentualnie omlet z jednego jajka. Czy coś innego? Nie za dużo białka jak na jeden dzień?

Nie mam ułożonej diety, jem okł 2000-2300kcal w zależności czy danego dnia ćwiczę.


Zmieniony przez - Chovine w dniu 2015-12-15 18:07:31
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
To co zapisalas wrzuć w kalkulator i przedstaw tutaj nikt tego liczył nie będzie. A wtedy będzie to dużo czytelniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 341 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5500
Coś wymyśliłam na kolację, nie wiem czy w porządku, ale jakoś chciałam białka troszku bo ćwiczyłam dziś siłowo 1h dość intensywnie.
Nie wiem czy może być taki jadłospis w dni treningowe.
Tam zamiast mleka sojowego w kawie miało być bez laktozy.










Zmieniony przez - Chovine w dniu 2015-12-15 21:28:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Malo masz tluszczy bardzo mało. Raz tyle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 341 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5500
Tu jadłospis z soboty

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na mase, co jest nie tak

Następny temat

Jaką diete wybrać na redukcje?

WHEY premium