SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TEST HP XP; kark Zawodny na masie%-) pozdro MDRAGON%-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47328
macie:
email: [email protected]
password: kaktus1

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 43326
wioslowanie sztanga i podciaganie kolan do klatki imo tragedia.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 596 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3549
brrr jak na to patrzylem to mnie kregoslup bolal, za bardzo sie gibasz przy wioslowaniu, brak usztywnienia w dolnej czesci kregoslupa. powinienes sie bardziej wyprostowac a gryf posuwac lekko po udach (prawie) jak po "torach". Jak chcesz wioslowac bardziej na plask to na laweczce z dwoma hantlami. A co do wioslowania hantlem, to chyba troche za lekki ciezar i powinies leciutko przytrzymac go przy brzuchu a nie nim rzucac gora, dol bo to nie o to w tym chodzi i oczywiscie nie rob kociego grzbietu, tylko mocno wypnij dupsko. Nawet tulow [glowa] powinien isc bardziej ku gorze nie musi to byc zupelnie poziom.
To jest moje skromne zdanie, pozdrawiam.

opisz jak tam samopoczucie po HP, czujesz zwiekszenie sily?

Masz wogole doswiadczenie z odzywkami, zeby mozna bylo porownywac z wczesniejszymy cyklami?



pozdro i zycze sukcesow
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52825
Ta troszke juz bralem HP przed treningiem kozak

Ok postaram sie poprawic na przyszlym treningu, wrzuce filmik to ocenicie, dzis bary nogi

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 5820 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42644
NO karku zawodny Sila chyba bujnela sie zdk na +

Ile mniej wiecje do konca ci zostalo???


Pozdroo!:D

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51286
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52825
Nie wiem powoli sie konczy, tydzien przy dobrych wiatrach neicale 2 tygodnie

Pozniej sie musze na***ac bo od sylwka nic nie pilem a pozniej redukcja i znow bez alkoholu.

btw do Thermala jaki stack moglbym wziasc??

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51286
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52825
Kasa nie wazna, chociaz wolalbym troszk esiana oszczedzic bo wakacje sie zblizaja a chce jeszcze mase przez poczatek wakacji robic, i na wyjazd musz emiec siano. Mozesz cos zaproponowac wersja tania i droga

Thermala juz zamowilem. Jutro/pojutrze bede sie bral za ulozenie diety, trneingu

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42589
a chociażby cell pump.

albo xpand lepiej.

albo nitro shock, albo***** wi co, obojętnie co.

rośniesz coś ?

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sadzicie o taim cyklu

Następny temat

Carbo vs Izoplus

Shoty
Polecane artykuły