Środa 21 luty 2007
Pobudka o 7:00 połknołem alkane odczekałem 30 minut zjadłem śniadanie ubrałem się z pakowałem i ruszyłem na trening przed połkonołem kolejne 2 kaps. i do dzieła trening wyglądał następująco
Plecy - Triceps
P)
Podciąganie na drążku w szerokim chwycie 12/11/10/9
Wznosy ramion w opadzie tułowia 12*10kg/12*10kg/10*12,5kg
Wiosłowanie Hantlą 12*12,5kg/12*12,5kg/10*15kg
Wznosy tułowia 20/18/16
Szrugsy 14*20kg/14*20kg/12*25 kg
T)
Pompki na poręczach 12/10/8
Prostowanie ramion na linkach wyciągu górnego 12*15kg/10*17,5kg/8*20kg
Pompki w podporze tyłem 15/15/15
Co do treningu na razie o działaniu alkany ciężko cokolwiek powiedzieć na treningach nie czuje jakiegoś niesamowitego Powera ale to dopiero 3 dzień poczekam do 2 tygodnia nim jakie kolwiek zdanie będę miał na ten temat
Po treningu 2 kaps. i gajner ...
Poczym bus mi s******lił i musiałem kisić na przystanku ... wziołem torbą przetarłem sobie ławkę bo wszystko było u***ane i siadłem ... nagle przyszed jakiś mocher i dup stanoł obok mych kolan i stał z taką wkurzoną miną jakby mnie chciała zjeść że ja siedzę a ona stoi i nie może usiąść że jest brudno ... Kto takie gady chowa pod dachem
Właśnie zjadłem kolacje za chwile białaczko oliwka i nyny
Już nie mogę się doczekać piątku , nareszcie trening nóg i barków ... a mam co gonić więc będzie trzeba ostro pracować
Kiepsko !!!! post już na antenie 3 Dni a dopiero 1 Tyś. szczelił

nie dobrze nie dobrze
Zmieniony przez - Gosteczek w dniu 2007-02-21 22:10:24