SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: The War Of Masyl With ACTIVITA by Pablo20, Gosteczek pods.str.28

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Pablo nie złe uda. Jak zakończysz ten cykl to co dalej? wycinka czy masa no i jak z treningiem? Będziesz kontynuował ten czy zmienisz na cos w sylu FBW?

Gosteczek tez chciałem, sie szarpnać na ta koszulke ale sie nie udało. Gratuluję!! Co do bólu w barkach to nie ciebie jednego uz boli.. Zainwestuj w Glucosaminę i MSM. Sam testowałem bardzo dobre środki. A jak nie masz za duzo sary to oszczedzaj te mieśnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
Wtorek 27 marzec 2007

Dzień bez treningowy i bardzo dobrze . Bark odkąd wstałem nie doskwiera więc dziś ma cały dzień na odpoczynek i regeneracje . A jutro już normalnie kolejny dzień w zmagań . Póki co wszystko idzie naprzód choć zaczynam powoli źle się czuć psychicznie strasznie zalewa się brzuch … i boki … taki balast odczucie jak być wiecznie brudnym …*****owo . Ale tym się zajmę po skończeniu tego cyklu .

Dawno nie pisałem o oldskulu . Gość jest za***isty … dodaje klimatu … Zawsze jestem na siłowni pierwszy i czekam na papcia pod siłownią aż przyjedzie swą furą . Wiadomo na przywitanie uścisk dłoni ( próba 2 tytanów hehehe ) . Na ogół zanim skończę się rozgrzewać już ktoś się pojawi na siłowni , na ogół jest to Ania a następnie 3 kolesi . Na ogół są to ci sami ludzie stałą grupa ćwiczących . W między czasie papciu załatwi wszystkie biurowe sprawy i przychodzi ćwiczyć . Zazwyczaj trenuje z takim gościem , facet naprawdę porządnie zbudowany , spora masa i nie pasibrzuch . Dziadek ale ma werbę mimo że ma jakieś tam zwyrodnienie barku i go boli przy treningach to się nie op*****la . Tak go podpatruje obserwuje i usiłuje wyciągać wnioski i jak najwięcej się nauczyć ... On też kuka i póki co dalszych zarzutów do mnie niemiał więc nie jest zemną najgorzej . Fajnie że trenuje z ludźmi i zawsze jest pod ręką . O ile się nie mylę i dobrze umie łączyć fakty to czasem na siłowni pokazuje się również jego córka . Wysportowana rodzinka ...


A tak na marginesie jak zwykle „ brzydal „ banan musiał ludzi nakłonić do złego i w swym temacie pokazał pyszne spageti a że dziś miałem odrobinę więcej czasu postanowiłem również i sobie takie przyrządzić . A działo się to tak krok po kroku



Do zagotowanej wody wbija 250 gram makaronu




Po chwili gdy mięknie lekko go mieszamy i pozwalamy gotować




W momocie gdy jest gotowy należy go uprzednio skosztować by muc zadecydować i ocenić




Makaron przecedzony przez durszlak jak może się przyjrzycie to zauważycie że ten makaron w sobie ma dziurkę , przez co jest jeszcze grubszy i elastyczniejszy




Zmieniony przez - Gosteczek w dniu 2007-03-27 13:10:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
A oto składniki nam potrzebne do przyrządzenia sosu ( przyprawa typu kucharek + sos do spagety + keczap to te wielkie pudło pod przyprawą i sosem hehehe )




Następnie do garnuszka z wodą odmierzamy 2 czubate łyżki keczupu




Dodajemy przyprawy ...








Mieszamy




Dodajemy fixa do spagety




Znowuż trzeba zamieszać i już tak mieszać aż się równomiernie rozprowadzą przyprawy zrobi sos i uzyska równomierną konsystencje lol





Sosem polewamy makaron … w mym przypadku cała porcja makaronu jest polana całą porcją sosu proporcja 1:1





Aby uzmysłowić czytającym jaka to wielka porcja to za spagety jest 2L butelka z tonikiem




Gotowe do jedzenia





Zmieniony przez - Gosteczek w dniu 2007-03-27 13:27:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
No i zjedzone by nie było że jem tyle co prosiaki to zostawiłem jedną rurkę makaronu





A teraz idę przygotować sobie jedzenie na uczelnie i do wanny ... na razie do wieczora


Ramboszcza – dzięki za uwagę co do barku to jeszcze 2 tygodnie cyklu więc myślę że będzie ok. może to zwyczajne naciągniecie czegoś ... No a koszulki to już się nie mogę doczekać ... Nie mam twego gg więc nawet nie miałem możliwości dać ci znać

Zmieniony przez - Gosteczek w dniu 2007-03-27 13:30:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
ale zes sosu dowalil
sam sos pewno czules

ja nigdy nie robilem sosu z proszku ; wole ze sloiczka łowicza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Ten rodzaj makaronu nazywa się bodaj "bucatini" (bucattini). Jak jadłem z nim spaghetti, sos wchodził do wewnątrz, do tych dziurek i przy energiczniejszej próbie nawinięcia makaronu na widelec wszyscy wokół zostali spryskani sosem.

Od tego czasu nie jadam już bucatini.

Miałeś podobne problemy? ;)

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20556
ramboszcza Jak zakoncze ten cykl to tak:

Odnosnie treningu to raczej jakos mnie nie przekonuje FBW szczerze mowiac to tak dokladnie sie w nim nie orientuje musze poczytac i dokladnie go przeanalizowac... zauwazylem ze jest ta metoda treningu ostatnio dosc popularna... takze nie mowie ze nie moze tez sie na niego zdecyduje ale to jeszcze do przemyslenia i przeanalizowania

A co do tego czy masa czy rzezba to odpowiem ze cos posrednio mysle o jednym i o drugim zobaczymy co nam czas przyniesie







Dzis od rana na uczelni a na koniec jeszcze 1.5 godziny lekkiejatletyki dopiero co wrocilem i zjadlem obiad trening planuje na 19 potem tradycyjnie jeszcze aero na stacjonarny wpisik wieczorem dzis Klata i tricpsik




Zmieniony przez - Pablo_20 w dniu 2007-03-27 16:05:55

Nie przejmuje się już detalami bo one i tak nic nie znacza Debiuty ? może kiedyś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 436 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
bardzo dobry test
świetne zdjęcia
po sogu dla was
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
Banan – hehehe nie no nie sam sos nie przesadzajmy 250 gram takiego makaronu jeszcze on pusty w środku to widzisz jaki dupny talerz jego jest a do tego ten sos to był robiony na 1 pełną szklankę wody . No ja najchętniej to zrobił bym sos sam ale taki za***isty to nie jestem hehe .


ACTIVITA – jak bym wiedział że ten makaron cię przyciągnie do tematu to już dawno bym go kupił . Ale dzięki że wpadłeś i coś wyskrobałeś przynajmniej wiemy że o nas pamiętasz bo już w planie miałem odwiedzinki ( jakiś gajnerek i pierniki ) . A co do przygód to żadnych wiesz ale na ogół niefart chce tak że to się dzieje w miejscach publicznych . Ale chciał bym widzieć wyraz twarzy twoich towarzyszy jak ich zachlapałeś musiał być murujący .

Aha co do makaronu fakt tak się nazywa bucatini a oto potwierdzenie w formie fotek








Activita zaglądaj do nas częściej będziemy wdzięczni



Elo_Anczej – dzięki


Zmieniony przez - Gosteczek w dniu 2007-03-27 20:02:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20556


Relacja z kolejnego treningu


KLATKA TRICEPS
1. wyciskanie w skosie 15x60 8x96 6x102 6x106
2. rozpiętki 3x10 po 20kg (2 serie w skosie 1 poziomo)
3. przenoszenia sztangielki za głowę 3x10 20kg
1. wyciskanie wąsko 8x70 7x76 6x81
2. francuskie leżąc sztanga łamana 8x30 7x35 6x38
3. wyciskanie francuskie sztangielki siedzac + wyprosty sztangielki w opadzie w tył + pompki w podporze tyłem (2 megasuperserie)

Po treningu 20 minut rowerek stacjonarny...

TRENING BARDZO UDANY do klatki na sztange co tydzien dokladam 3 kg w kazdej seri i ladnie mi to idzie



106 kg na sztandze...






Walka z obciazeniem 106 kg ostatnie 6 powtorzenie bylo ciezkie ale dalem rade..







I NA KONIEC ZALANCZAM """FOTKE SPECJALNA"""

MOJA NAJLEPSZA GRUPA MIESNIOWA NA POMPIE KLATKA






Zmieniony przez - Pablo_20 w dniu 2007-03-27 21:55:51

Nie przejmuje się już detalami bo one i tak nic nie znacza Debiuty ? może kiedyś

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odżyweczki

Następny temat

????ANIMAL CUTS free????

WHEY premium