SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: The War Of Masyl With ACTIVITA by Pablo20, Gosteczek pods.str.28

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 359 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28295
Gosteczek zawsze trenujesz tak wczesnie?? Po ciezkim treningu nie czujesz zadnego obciazenia w trakcie reszty dnia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
W roku szkolnym tak , ponieważ studiuje wieczorowo nie mam innej możliwości . Na ogół mam szkołę od 16 do 20 przynajmniej tak mam w tym semestrze . Co do zmęczenia tak odczuwam no ale już się przyzwyczaiłem , usiłuje po prostu pilnować się godzin posiłków i uzupełniać płyny chłodną wodą nie gazowaną i jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
bedzie dobry test.

dobre foty.

ale ta oliwa bym żygał, nie dobra, a fe.

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Jestem mam do nadrobienia caly styczen bo netu nie bylo wiec dopiero teraz do was trafilem

Gosteczek dawaj i masuj bo cos zmarniales o ile pamietam.

Pablo dobra masa juz jest bedzie jeszzce lepsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
Sobota 24 Luty 2007
Wstałem o 9:30 nareszcie się wyspałem . Zjadłem śniadanie jajecznice z 5 jajek do tego 2 małe grahamki . Na deser spożyłem grejfruta i cytrynę . Ubrałem się i niestety musiałem nawet przy sobocie pojechać na uczelnie w sprawie konsultacji . Rozwiązałem 2 zadanka ustaliłem termin kolokwium i wróciłem do domu . Zjadłem ryż z sosem pomidorowym . Następnie wypiłem gajner. Nic mi się dziś nie chciało . Dziwny dzień taki nudą zawiewający więc trzeba było coś wykombinować .


I tak też wykombinowałem , wziąłem jedną z próbek które Activita nam dołączyła do towaru i pomyślałem że można by dziś ją przetestować

Padło na jedną z sześciu







HOT SPORT DRINK – witaminy i minerały o smaku CYTRYNA
Wartość odżywcza 1 porcja 15g
Biało 0
Tłuszcz 0
Węglowodany 13,6kg
L-carnityna 50 mg
+ witaminy i minerały

Następnie ją wypatroszyłem nożyczkami




W środku wygląda jak dextroza ...biała i sypka ... zapach cytrusowy




Wsypałem do szejkera




Zalałem wodą




Wstrząsłem




Wypiłem





Tak też to zlikwidowałem 1 z 6 próbek na stanie pozostało 5 o wiele ciekawszych ...

Co do rozpuszczalności HOT SPORT DRINK to jest ona 100% , smak cytrynowy , ale bardzo gorzkawy . Choć mi przypasował taki nawet orzeźwiający ... nic po jego wypiciu nadzwyczajnego się nie wydarzyło...


Poczym odbyłem trening przedramion

Przedramię
Uginanie nachwytem 4*max
Uginanie Podchwytem 4*max

I w sumie przeszło mi przemyśl może zrobię sobie brzuch i tak też zrobiłem

Brzuch
3x50 skrętów na skosy
3x15 pod ciągnięć kolan w zwisie na drążku
3x20 spięć brzucha

W ziołem prysznic i zjadłem ryż z mięchem a następnie zamiesciłem...TO



Zmieniony przez - Gosteczek w dniu 2007-02-24 18:11:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
Don Garcia – to jeśli byś mógł napisz nazwy tych lepszych . Po skończeniu tej kupiłbym inną na wypróbowanie którą uważasz za dużo lepszą

Gucio - no dobrze dobrze pamiętasz ... i masuje masuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
Poniedziałek 26.02.2007
Klatka - Biceps
K)
Wyciskanie Hantli na płaskiej 12*17,5kg/10*20kg/10*20kg/8*22,5kg
Wyciskanie Hantli na skosie 12*17,5/12*17,5kg/10*20kg/10*20 kg
Rozpiętki 12*7,5kg/10*10kg/10*10kg/8*12,5kg
B)
Uginanie ramion z sztangą łamaną 12*20kg/10*25kg/8*27,5kg
Uginanie ramienia w opadzie tułowia 12*7,5kg/10*10kg/8*12,5kg
Młotki 12*5kg/10*7,5kg/8*10kg

Trening przebieg bez zarzutów . Dziadek Oldskul ukratkiem mnie obserwuje ale póki co nie ma chyba zbyt wiele mi do za rzucenia skoro nie wkroczył do akcji . Po zakończonym treningu mnie chwycił przy drzwiach wyjściowych „ szybko idą ci te treningi „ i za czeła się rozmowa . Wyjaśniłem że nie przekraczam przerw między seriami 90 sekundy chyba że robie nogi bądź plecy to wtedy to ulega zmianie . Chwile jeszcze podyskutowaliśmy i zaproponował mi swą pomoc . Jeśli będę miał jakiekolwiek pytania do niego to mam walić śmiało , albo jakiś trening ułożyć , czy też mogę przynieś swój do możliwego skorygowania . I mam zamiar z wszystkiego tego skorzystać . Sam mu powiem przy najbliższym treningu że jak będzie kukał ( a najlepiej niech robi to całyczas ) a mu coś nie przypasi to ma powiedzieć ... choć chyba mu tego nie musze nawet mówić on to z każdemu robi heheh .


Sory że mnie nie było wczoraj ale neta nie miałem , aha póki co wszystkie odczyty wagowe i pomiarowe już są na +
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
poczekaj z pomiarami przynajmniej obwodowymi do konca. wiem jak jest ciezko ale sprobuj chociaz. nie waz sie czesciej niz raz na tydzien co do dziadka to fajnie ze chce Ci pomoc. dobrze ze tacy ludzie jeszcze istnieja. co sie z pablo_20 dzieje?? btw: jutro zaczynam ten trening co omawialismy w dziale domatora

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20556
Witam juz dzis jest nawet nawet jeszcze troszke mnie kaszel meczy troche ale goraczki juz nie ma takze od srody juz normalnie wracam do treningow a od jutra wale odzywki

Nie przejmuje się już detalami bo one i tak nic nie znacza Debiuty ? może kiedyś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
Wtorek 27 luty 2007

Można rzec luźny dzień ... dieta odpoczynek . Dziś nie było aerobów gdyż byłem zmuszony wcześniej pojechać na uczelnie . Miałem kolosa , właściwie ostatniego mam nadzieje że go zdałem i będę mógł oddać index do dziekanatu i z głowy . Trzymajcie kciuki wyniki w czwartek . Ale nie mogłem się oprzeć pokusie i chęci sprawienia sobie choć odrobiny frajdy wten deszczowy nędzny dzień . I otwarłem nowe opakowanie Musli Gajnera . Moja dłoń wylosowała Kokos i co się potem okazało dobrze zrobiła .

Pierwsze opakowanie Gajnera za mną ...





Tym razem wypadło na KOKOS





Po rozpruciu paczki z gajnerem rozległ się prze bajeczny zapach , coś masakrycznego .Zapach tego kokosu mmmm pychota pachnie jak Kokosowa Princesa . Na zajęciach jak wyciągłem szejker by zalać wodą i otwarłem to cała grupa niuchała i mówiła że pachnie za***iście











Potem odmierzyłem daną porcje 7czubatych łyżek 1 płaska








Zapakowałem wszystko do torby





Dorzuciłem też do kieszonki 2 kaps. alkany bo dziś dłużej w budzie to na koniec zajęć ją spożytkowałem





Różnica miedzy czekoladą a kokosem jest spora . To i to zalewam wodą . Do czekolady stykało mało wody nawet 200ml na porcje i się cała rozpuszczała i było ok. Z kokosem tak niema wlewam 400 ml i dopiero przy takiej ilości idzie go rozczepać i to też przy sporym wysiłku po rozczepaniu gajner i tak jest jak taki szejk z mc gęsty czy też taki kisielowaty jak Vitargo . Lecz ko memu z dziwieniu bardzo smaczny i fajnie się go pije . Jest też dużo bardziej syty od czekolady takie odniosłem wrażenie , takiego wypełnienia .

Zmieniony przez - Gosteczek w dniu 2007-02-28 11:44:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odżyweczki

Następny temat

????ANIMAL CUTS free????

WHEY premium