SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

16 lat 11 miesięcy treningu

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1527


Witam.Mam 16 lat, ok. 180cm wzrostu, ważę 76 kg.jeżeli chodzi o diete to nie mam ale staram się jest sporo i dobrze...Proszę o ocene fotek(dopiero napisze ze juz wszystkie fotki wstawilem)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1527


39cm w bicu, 32,5 w przedramieniu, w klacie ok 112cm
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1527


W pasie ok 80cm :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1527


Aha nie mam zdjęć nóg ale w udzie 60-61 a w łydce ok 39-39,5 Możecie już komentować...Narazie wszytskie fotki :P

Zmieniony przez - dk16 w dniu 2007-02-08 20:57:28
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 99
Elo =] no jak dla mnie jest spox jak na 16 lat moglbys trochejeszcze pociwczysz nad brzuchem ale i tak jest ok =] .... mysle ze jak bys wzioł jeden cykl HMB było by jeszcze lepiej =] pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16702
HMB jest gowno warte....



a tak to wszystko jest, estetyczna, atletyczna sylwetka ;)

chociaz w te wymiary niedowierzam :)
ale jest fajnie
daje soga

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40578
Cykl hmb ;P no niezle ale wątpie zeby miało to zaowocować, nie jest zle ;) dopracuj diete i wsokocz na jakas kreatyne

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 3809 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41709
Biceps i plecy super ! Ogólnie fajna sylwetka - łap soga

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46877
no ladnie :) cwicz bedziesz byku

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33518
robisz przysiady, wioslowania, martwe ciagi ?

prostowniki u bardzo kiepsko
ogólnie plecy odstają

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1741 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57710
Spoko jest. Skup sie na plecach i barkach

We ride together We die together. Bad Boys for life

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16lat 5miesięcy siłki oceńcie mnie

Następny temat

Fota z ziomem

electro
Polecane artykuły