Witam.Mam 16 lat, ok. 180cm wzrostu, ważę 76 kg.jeżeli chodzi o diete to nie mam ale staram się jest sporo i dobrze...Proszę o ocene fotek(dopiero napisze ze juz wszystkie fotki wstawilem)
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
...
Elo =] no jak dla mnie jest spox jak na 16 lat moglbys trochejeszcze pociwczysz nad brzuchem ale i tak jest ok =] .... mysle ze jak bys wzioł jeden cykl HMB było by jeszcze lepiej =] pozdro
...
HMB jest gowno warte....
a tak to wszystko jest, estetyczna, atletyczna sylwetka ;)
chociaz w te wymiary niedowierzam :)
ale jest fajnie
daje soga
a tak to wszystko jest, estetyczna, atletyczna sylwetka ;)
chociaz w te wymiary niedowierzam :)
ale jest fajnie
daje soga
Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...
...
Cykl hmb ;P no niezle ale wątpie zeby miało to zaowocować, nie jest zle ;) dopracuj diete i wsokocz na jakas kreatyne
"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.
...
Biceps i plecy super ! Ogólnie fajna sylwetka - łap soga 

tylko jeden klub
kocham aż po grób...
...
no ladnie :) cwicz bedziesz byku
dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D
...
"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."
robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz
