SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

yhh.. masa ;/ 17 lat 6 miesiecy

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5841


Wiemm zalalem sie niezle.. a jeszcze cala zima przede mna :/ i dopeiro redukcja..

Nie piszcie nic poki nie wstawie reszty fotek.

Przyjaciele przychodza i odchodza, wrogowie sie gromadza.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5841


natepne...

Przyjaciele przychodza i odchodza, wrogowie sie gromadza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 437 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9245
hm czemu niezle wygladasz porob mase i tak przed wakacjami redukcje i bedzie ladnie

yyy?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5841


Tutaj najbardziej widac jaki zatluszczony jestem ;/ i w ogole tragicznie te plecy napialem krzywo jakos okrągło

Przyjaciele przychodza i odchodza, wrogowie sie gromadza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64080
podoba mi się!!!rob mase i wytnij na lato i będzie gitess a wymiaru w profilu sa realne bo wydaje się wiecej

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5841


I ostatnie... wiem mamo nie ogolilem pachy i troszke sie zaczerwienilem . Dzieki kolego tylko na tych zdjeciach chyba nie widac dokladnie mojego brzucha... zwroc uwage na biodra na trzecim zdjeciu chociazby;] No ale mam nadzieje ze dotrwam do tej przedwakacyjnej redukcji i sie nie zalamie :D Bo jak bym sie teraz zredukowal to bym mial pewnie.. ze 35 w lapie O.o :D Aha i pomylka zaszla lekka bo cwicze 7 a nie 6 miechow :D Wiem, duza roznica :D

Przyjaciele przychodza i odchodza, wrogowie sie gromadza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1369 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18766
Jest bardzo dobrze

Masz kolczyk na brwi czy mi się wydaje??

Zmieniony przez - ArTUr_1988 w dniu 2005-10-03 21:46:30

"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać
i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5841
Co do wymiarow to ja tylko bica tam podalem i niestety realny;/ ani centa mi nie urosl..

Przyjaciele przychodza i odchodza, wrogowie sie gromadza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
jak narazie to spoko

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
No jak na 7 miechow to jest dobrze, wicz dalej i lap sogacza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5841
ArTUr_1988 no mam

No moze i poki co nie jest tak zle ale ja widze jak mi bebzun rosnie i sie boje ze potem nie zdarze sie zredukowac odpowiednio ;]..

Przyjaciele przychodza i odchodza, wrogowie sie gromadza.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdjecia..

Następny temat

Do Oceny

WHEY premium