SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Moj plan na mase,prosze o korekty

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1009 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39984
Witam i prosze o skorygowanie planu.Cel to masa

Poniedzialek:klatka+triceps
wyciskanie na plaskiej 12 10 88 prog
wyciskanie hantli na skosie lub wyciskanie na maszynie 12 10 8 8 prog
rozpietki 3,4 serie po 10

tric
prosotowanie ramion na wyciagu 12 10 8 8
na maszynie uginanie ramion siedzac do czola(nie wiem jak to sie nazywa)3x12
wyciskanie hantla oburacz zza glowy 4x12

nogi+barki
nogi
wyciskanie na suwnicy 12 10 8 8 prog
na maszynie prostowanie nog siedziac 4x12
na maszynei uginanie nog lezac na brzuchu 4x12
wspiecia siedziac na maszynie 4x12
barki
wyciskanie hantli siedziac 12 10 8 8 prog
unoszenie sztangi lamanej(tez nie wiem jak to sie nazywa fachowomchodzi o to aby podciagac wysoko lokcie)4x12
unoszenie ramion w bok z hantlami 4x10-12

plecy biceps
plecy
sciaganie wyciagu gornego do klatki 12 10 8 8 prog
sciaganie wyciagu gornego do karku 12 10 8 8 prog
siedzac sciaganie drazka do brzucha na wyciagu(tez nei wiem jak to nazwac,polega to na sciaganiu do siebie raczek,lub zaczepionego drazka sciagajac lopatki przy ruchu)4x12

uginanie ramion ze sztanga lamana 12 10 8 8 prog
uginanie ramion na modlitewniku z hantlem 4x12
uginanie ramion siedzac chwytem mlotkowym 4 x12
Prosze o korekty i sugestie dotyczace gdzie dac progresje a gdzie jej nie dawac.z gory dziekuje za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16577
Poniedzialek:klatka+triceps
wyciskanie na plaskiej 12 10 88 prog / ja wole głową w dół
wyciskanie hantli na skosie lub wyciskanie na maszynie 12 10 8 8 prog / sztangielki skos ok ale z supinacja
rozpietki 3,4 serie po 10/ ok

tric
prosotowanie ramion na wyciagu 12 10 8 8 / na koniec to daj
na maszynie uginanie ramion siedzac do czola(nie wiem jak to sie nazywa)3x12 / zamiast tego daj wyciskanie francuskie sztangielek leżąc
wyciskanie hantla oburacz zza glowy 4x12 / zamień na sztangielke w opadzie

nogi+barki
nogi
wyciskanie na suwnicy 12 10 8 8 prog
na maszynie prostowanie nog siedziac 4x12
na maszynei uginanie nog lezac na brzuchu 4x12 / odejmij 1 serie i dodaj na przysiady
wspiecia siedziac na maszynie 4x12 / nie po 12 powtórzeń tylko na maksa !!
barki
wyciskanie hantli siedziac 12 10 8 8 prog
unoszenie sztangi lamanej(tez nie wiem jak to sie nazywa fachowomchodzi o to aby podciagac wysoko lokcie)4x12
unoszenie ramion w bok z hantlami 4x10-12
dodaj jeszcze sztangielke w opadzie na tylny akton 3 serie
plecy biceps
plecy ( plecy kompletnie do dupy wszystko na maszynach ?? a gdzie wolne ciezary?? )
sciaganie wyciagu gornego do klatki 12 10 8 8 prog / podciaganie na drązku 4 serie maks
sciaganie wyciagu gornego do karku 12 10 8 8 prog/wiosłowanie sztangą 4 serie 12-9
siedzac sciaganie drazka do brzucha na wyciagu(tez nei wiem jak to nazwac,polega to na sciaganiu do siebie raczek,lub zaczepionego drazka sciagajac lopatki przy ruchu)4x12 /mozesz to zostawić mam sentyment do tego ćwiczenia
dodaj martwy ciąg 4 serie


uginanie ramion ze sztanga lamana 12 10 8 8 prog
uginanie ramion na modlitewniku z hantlem 4x12
uginanie ramion siedzac chwytem mlotkowym 4 x12 / 3 serie ale porządne zrób

Prosze o korekty i sugestie dotyczace gdzie dac progresje a gdzie jej nie dawac.z gory dziekuje za pomoc

tyle ode mnie
pozdro.

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1009 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39984
martwy ciag odpada bo mam klopoty z kregoslupem i nie chce ich poglebic.Mysle ze podciaganie na drazku narazie tez odpada bo za duzo razy to ja sie nei podciagne.Za duza waga za malo sily.Prosze o dalsze porady i dziekuje
prosze o porady

Zmieniony przez - masa24 w dniu 2007-02-06 19:58:42
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 152586
Możesz szrugsy dać do pleców a jedno ćwiczenie zabrac z przyciągań. Troche nieciekawie bo nie bedziesz miał nic na prostowniki.

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1009 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39984
a reszta jest wporzadku?szczegolnie chodzi mi o to zebyscie zobaczyli w ktorych cwiczeniach dawac progresje a w ktorych nie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 973 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9449
Poniedzialek:klatka+triceps
wyciskanie na plaskiej 12 10 8 8 prog
wyciskanie hantli na skosie lub wyciskanie na maszynie 12 10 8 8 prog
rozpietki 3,4 serie po 10
----->latka ok
tric
prostowanie ramion na wyciagu 12 10 8 8
na maszynie uginanie ramion siedzac do czola(nie wiem jak to sie nazywa)3x12
wyciskanie hantla oburacz zza glowy 4x12
----->ok
nogi+barki
nogi
wyciskanie na suwnicy 12 10 8 8 prog
na maszynie prostowanie nog siedziac 4x12
na maszynei uginanie nog lezac na brzuchu 4x12
wspiecia siedziac na maszynie 4x12
----->ok
barki
wyciskanie hantli siedziac 12 10 8 8 prog
unoszenie sztangi lamanej(tez nie wiem jak to sie nazywa fachowomchodzi o to aby podciagac wysoko lokcie)4x12
unoszenie ramion w bok z hantlami 4x10-12
----->nie ma nic na tylni akton barków daj np:unoszenie hantelek w opadzie tułowia w 3-4 seriach
plecy biceps
plecy
sciaganie wyciagu gornego do klatki 12 10 8 8 prog
sciaganie wyciagu gornego do karku 12 10 8 8 prog
siedzac sciaganie drazka do brzucha na wyciagu(tez nei wiem jak to nazwac,polega to na sciaganiu do siebie raczek,lub zaczepionego drazka sciagajac lopatki przy ruchu)4x12
----->albo robisz cwiczenie 1 albo robisz cwiczenie 2 na jednym treningu
----->nie ma nic na prostownik plecow np:daj unoszenie tułowia na ławce rzymskiej
uginanie ramion ze sztanga lamana 12 10 8 8 prog
uginanie ramion na modlitewniku z hantlem 4x12
uginanie ramion siedzac chwytem mlotkowym 4 x12
----->daj wszedzie po 3serie starczy przy plecach tez biceps dostanie w kosc

http://www.sfd.pl/temat246720/ ---> wszystko o witaminie b12

http://www.sfd.pl/Żeń_Szeń-t319678.html ---> wszystko o Żeń Szeniu

Jeżeli Ci pomogłem daj mi Soga :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1009 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39984
a progresje dobrze dobralem do cwiczen?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 973 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9449
Progresja moze byc

http://www.sfd.pl/temat246720/ ---> wszystko o witaminie b12

http://www.sfd.pl/Żeń_Szeń-t319678.html ---> wszystko o Żeń Szeniu

Jeżeli Ci pomogłem daj mi Soga :)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy prosze o pomoc

Następny temat

FBW - siła

electro
Polecane artykuły