SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

plan na masę do oceny;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 517 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10269
Oto mój plan na mase jest on na 4 dni bo na 3 napewno nie dam:)Prosze ,powiedzcie co w nim zmienić (klate,biceps i brzuch 2x w tygodniu)

Poniedziałek
Klata
-Wyciskanie na ławce poziom 4x15,12,10,8
-rozpietki 4*15,12,10,8
-WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ GŁOWĄ W GÓRĘ 4*12,10,10,8
Biceps:
Unoszenie sztangi stojąc 4x10,10,8,8
UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC PODCHWYTEM 4*15,15,12,12
UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ NA MODLITEWNIKU 4*12,12,10,8
przedramie
Uginanie nadgarstków nachwytem w siadzie 4 * 12/12/12/12
Uginanie nadgarstków podchwytem w siadzie 4* 12/12/12/12
Środa
Triceps
WYCISKANIE „FRANCUSKIE"SZTANGI W SIADZIE 4*15,12,12,10
PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA 4*15,12,10,10
WYCISKANIE W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ WĄSKIM UCHWYTEM 4*12
nogi
Przysiady ze sztangą 4*12/12/10/10
HACK-PRZYSIADY 4*12

Czwartek
Brzuch
SKŁONY W LEŻENIU PŁASKO 4*15
UNOSZENIE NÓG W ZWISIE NA DRĄŻKU 5*15
Barki,plecy
wyciskanie sztangi sprzed głowy 12/10/8/8
Wyciskanie sztangielek siedząc 15,12,12,10
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 4*15,12,12,10
Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami 4*15,12,12,10
Podciąganie szerokim uchwytem 4xtyle ile moge

Sobota

klata
WYCISKANIE SZTANGIELEK W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ-GŁOWĄ W GÓRĘ 4 15/12/12/10
ROZPIĘTKI ZE SZTANGIELKAMI W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ -GŁOWĄ DO GÓRY 15/12/12/10
Biceps
UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC chwytem młotkowym 4* 12,12,10,10
UGINANIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ NA „MODLITEWNIKU" 4*15/12/12/10

Brzuch
SKRĘTY TUŁOWIA 4x15
SKŁONY BOCZNE 4*15/12/12/12

---"kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"---

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
a cos o sobie - staz na silowni itp. czemu chcesz klata biceps itp 2x tydzien ? itd
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 517 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10269
klatke+bic+triceps+brzuch 2xtydień bede robił, ćwicze długo,ale konkretnie z celem(rzeźba) to 3 miechy. Co sądzisz o moim planie??

---"kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"---

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
umiem czytac ze bedziesz robil 2x tydzien ale czemu sie pytam na to zdecydowales
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 517 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10269
bo 3 dni wydaje mi się za mało,wszytskich co znam osobiście i się tym zajmują jadą 4 dni a wszyscy na sfd prawie wszyscy mają plany 4-dniowe

---"kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"---

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 901
3 dni na początek styka elegancko. Wszystko zależy co jest Twoim celem. Jeśli masa to 3 dni powinny styknąć w takim podziale: klatka+bicek; plecki+tricek; nogi+barki

HST dobra rzecz..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 35012
Klata
-Wyciskanie na ławce poziom 4x15,12,10,8
-WYCISKANIE hantelek W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ GŁOWĄ W GÓRĘ 4*12,10,10,8
-rozpietki 4*10

Biceps:
Unoszenie sztangi stojąc 3x12/10/8
UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC PODCHWYTEM 4*15,15,12,12
UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ NA MODLITEWNIKU 4*12,12,10,8
przedramie
Uginanie nadgarstków nachwytem w siadzie 4 * 12/12/12/12
Uginanie nadgarstków podchwytem w siadzie 4* 12/12/12/12
Środa
Triceps
WYCISKANIE "FRANCUSKIE"SZTANGI W SIADZIE 4*15,12,12,10
PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA 4*15,12,10,10
WYCISKANIE W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ WĄSKIM UCHWYTEM 4*12
nogi
Przysiady ze sztangą 15/12/10/8
Wykroki 4x10
Uginanie na maszynie 15/12/10/8

Czwartek
Barki,plecy
wyciskanie sztangi sprzed głowy 12/10/8/8
Wyciskanie sztangi stojac podchwytem 3x15
unoszenie sztangielek bokiem w gore 4x10
unoszenie sztanielek w opadzie 4x10

martwy ciag 12/10/8/6
PRZYCIĄGANIE LINKI WYCIĄGU gornego 15/12/10
PRZYCIĄGANIE LINKI WYCIĄGU DOLNEGO W SIADZIE PŁASKIM 12/10/8/6
wioslowanie 3x10

Sobota

klata
WYCISKANIE SZTANGIELEK W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ-GŁOWĄ W GÓRĘ 4 15/12/12/10
wyciskanie na plaskiej hantelkami 3x10
pompki na poreaczach 3max z zapasem 2 powtorzen.
Biceps
UGINANIE RAMION na modlitewniku 3x12
UGINANIE na kolanie 3x10
mlotki na laweczce skosnej 2x15
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
pekson na 4 dni nie znaczy ze koniecznie musisz cos powtrzyc <klate i biceps no mozesz jak chcesz ale nie rob na kazdym treningu tylu serii tylko zmniejsz np na klate na 1 trening : ~6-8 serii


4 dni to glownie oznacza np takie cos:

barki tric biceps
nogi brzuch
-
klata brzuch
plecy przedramiie
-
-
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 517 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10269
to pozmieniac kolejność??

---"kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"---

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
ja ci tylko napisalem co sie rozumie przez plan 4dniowy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 176
Jak dla mnie to trochę lekceważysz treningi nóg i pleców. Przydałoby się po 4 ćwiczenia. A 2x w tygodniu klata -bic - tric to wiadomo dlaczego. Na tym zależy ci najbardziej. Lepiej rozwijaj sylwetkę symetrycznie.
Ja bym zrobił tak:
Pon
Klata+triceps
Wt
Plecy+brzuch
Śr
Wolne
Czw
Nogi + biceps
Pt
Barki+przedramiona

Dni można pozamieniać oczywiście. Skoro to na mase to warto dać na klatke wyciskanie sztangielek.
Dla mnie wystarcza 3 dniowy jeśli się robi odpowiednią liczbę ćwiczeń i serii to wystarcza w zupełności.



Zmieniony przez - Xaxas w dniu 2007-01-09 11:37:21
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klatka + barki - co myślicie?? %-)

Następny temat

jak się pozbyć fałdek z brzucha?

electro
Polecane artykuły