witam! mam 20 lat, cwicze od niespelna roku i musze powiedziec ze cos ciezko u mnie z sila. dzisiaj zmartwil mnie biceps:
1. uginanie ramion ze sztanga podchwytem 12/10/8 - ciezar 20kg
2. uginanie ramion ze sztangielkami stojac z supinacja 12/10/8 - po 10kg
3. uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie na lawce skosnej z supinacja
12/10/8 - po 5kg
4. uginanie ramienia ze sztangielka w siadzie w podporze o kolano 3x15 -
hantelek 5kg
to troche maly ciezar, co o tym myslicie, jakim wy cwiczycie? macie jakis pomysl na to aby cwiczyc wiekszym. teraz robie mase, moze powiniennem stosowac trening silowy?
1. uginanie ramion ze sztanga podchwytem 12/10/8 - ciezar 20kg
2. uginanie ramion ze sztangielkami stojac z supinacja 12/10/8 - po 10kg
3. uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie na lawce skosnej z supinacja
12/10/8 - po 5kg
4. uginanie ramienia ze sztangielka w siadzie w podporze o kolano 3x15 -
hantelek 5kg
to troche maly ciezar, co o tym myslicie, jakim wy cwiczycie? macie jakis pomysl na to aby cwiczyc wiekszym. teraz robie mase, moze powiniennem stosowac trening silowy?
Krzysztof Piekarz
:
