SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

9kg w 9 miesiecy! Pomocy!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 394 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6339
Czesc, chcialbym do nastepnych wakacji miec wage 80kg przy podobnym lub mniejszym bf`ie. Nie chce caly obrosnac w tluszcz. Trenuje 3x w tygodniu Oyama karate (poniedzialek, sroda, piatek, jak wiadomo nie zawsze ta sama intensywnosc treningu ze wzgledu na jego zroznicowanie) + codziennie a6w + w dniach wolnych chcialbym dodac jeszcze pompki, hantle, przysiady, wstepowanie, + dodatkowe rozciaganie. Czy jest to mozliwe?
~Wiek:16
~Waga:71kg
~Wzrost:181cm
~BF:21%
~Moje zapotrzebowanei na kalorie wynosi: 2215.2
Liczylem w ten sposob, z prostego wzoru:
71kg x 24h = 1704 kcal
1704kcal x 1.3 (wspolczynnik aktywnosci) = 2215.2 kcal
Czytalem podwieszone posty, ale tak czy siak jestem jeszcze w tym blady..
Z gory dzieki za pomoc. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7989
W życiu to nie jest 21%. 21% BF to jest tłusta świnia, zwyczajny grubas. Ty masz ok. 12 BF. Kumpel Cie chyba w konia zrobił.

I zdjęcie samego brzucha to troche mało. Można mieć ładny brzuch i od cholery tłuszczu na dupie, nogach, klacie itp. i duży BF, a można mieć spory, otłuszczony brzuch, a reszte ciała ok(ja tak mam) i mieć niski BF.


https://www.sfd.pl/temat263562/ - tutaj masz jak sie wygląda przy jakim %BF. Jak widzisz 20% BF to już jest spaślak.

Zmieniony przez - nicknuckle w dniu 2006-08-31 17:27:10
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4452 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56551
myśle ze nie pozdro

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6953
jest możliwe ale napewno nie będzie to w 100% masa miesniowa bo jak byś chciał 9 kg mięsni to nie jestem pewnien. Może przy totalnej masówce to tak ale ten plan który podałeś jest daleki od masówki.

Pozdrawiam

--------------
bic (43)
wiek (20)
wzrost (180)

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 557 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22004
Myślę, że jest to jak najbardziej możliwew tym wieku.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 566 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5520
wszystko jest mozliwe ale po czarnej stronie .......

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4452 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56551
własnie jak przejdziesz na ciemną strone mocy to moze Ci sie uda zdobyc 9kg mięśni (nie tluszczu)

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6497
ćwicząc karate i coś tam jeszcze- nie sądzę. Dobra dieta siłownia 3x w tyg. i sie przyłożysz, to te 9kg z palcem w d.... zrobisz.



/pozdrawiam

nie ważne jaki jesteś, ważne byś nie był nijaki..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 394 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6339
Nie przejde na ciemna strone mocy, chce na sucho wszystko Jesli nie 9kg to te 5 przynajmniej bym chcial zrobic, tak jak wspominalem przy podobnym bf`ie. Silownia narazie odpada bo zobacze jak to bedzie ze szkola, treningami i dodatkowymi zajeciami. Pozdro i dzieki za pomoc.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14945
Silownia narazie odpada- to co nam dupe zawracasz?!
Nie ma cudów, bez diety i ćwiczeń nie ma masy (czystej- każdy może utyć)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 394 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6339
mopss , czytaj wyraznie to co napisalem w swoim 1 poscie.. chcialem sie zapytac czy jest mozliwe nabrac masy poprzez w/w cwiczenia. We wrzesniu silownia odpada, a potem calkiem mozliwe ze zaczne chodzic.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10309
Jesteś młody masz dopiero 16 lat więc moim zdaniem przy dobrej dieci to powinno się udać w końcu rośniesz ale jeden hak mozesz przybrać tyle na wadze ale jak urośniesz w zwysz to i tak cięzko bedzie zobaczyć tą wagę co ją sobie wytrenujesz!Pozdro

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie ciężary? - słów kilka...

Następny temat

Mięśnie brzucha - bez przyrządów pomocniczych

electro
Polecane artykuły