aaa luzie
Po 1 to dzieki Pak za pozdrowienia itp.
A tak w ogole to jo byl totalnie za***any - czytal okropnie zmeczony - po praktyce i poszol sie przeslac
Tera jak wstanol to nie czuje asie juz za***any lecz czuja sie a raczej wygladom jak Bartosz
czyli wierzyci mi ze zemna jeszcze jest źle
heheh Pozdro Dla Ekipy Mafijnej Mafii Ślązak 
Po 1 to dzieki Pak za pozdrowienia itp.
A tak w ogole to jo byl totalnie za***any - czytal okropnie zmeczony - po praktyce i poszol sie przeslac
Tera jak wstanol to nie czuje asie juz za***any lecz czuja sie a raczej wygladom jak Bartosz
czyli wierzyci mi ze zemna jeszcze jest źle
heheh Pozdro Dla Ekipy Mafijnej Mafii Ślązak 
"Gdy Ty Sie Op*****lasz Ktos Inny Trenuje By Skopac Ci Dupe"


jak co to Capucino moze
hehe a co do kawy to nie pija 