ELo co do oddychania to gdy robisz spiecie(wysiłek) wydychasz powietrze a gdy rozluzniasz(opuszczasz nogi) wdychasz;) A co do karku tez miałem z nim problem ale bol minał za ktoryms razem i go wogole nie czuje ale najlepiej sobie zrobic chociaz mała rozgrzewke;) Jestem na 25 dniu;] Efekty juz widac ale mam sporo fatu:/
Co nie może zabić to wzmocni;]
. Aha przy wzroscie 180 cm i wadze 69 kg masz duzo fatu?
