SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka"Weidera-A6W==>Wejdź<==

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 236939

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 406 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4428
ELo co do oddychania to gdy robisz spiecie(wysiłek) wydychasz powietrze a gdy rozluzniasz(opuszczasz nogi) wdychasz;) A co do karku tez miałem z nim problem ale bol minał za ktoryms razem i go wogole nie czuje ale najlepiej sobie zrobic chociaz mała rozgrzewke;) Jestem na 25 dniu;] Efekty juz widac ale mam sporo fatu:/

Co nie może zabić to wzmocni;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19
Nie moge sciagnac tego jpg, z obrazkami cwiczen i miejscem na skreslanie dni (moge sciagnac tylko miniaturke), wam to dziala? Moglby ktos mi to przeslac na [email protected]?

a teraz panowie zrobmy cos o czym swiat bedzie mowil w przyszlosci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4567
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 830
Właśnie skończyłem 16 dzień i jako takich efektów nie widać. Czuję tylko, że mam twardzsze mięśnie brzucha. Niepokoi mnie to, że nie odczuwam tego "palenia" mięśni, o którym czytałem. Może wykonuję źle technicznie ćwiczenia, ale nie sądze, bo robię wszystko zgodnie ze zdjęciami. Może mam tak wyćwiczony brzuch, bo wcześniej przed 6W robiłem codziennie w domu spięcia brzucha. Niestety kratki nie widać, bo mam za dużą tkankę tłuszczową na brzuchu (180 cm wzrostu i 69kg). Na każdym treningu na siłowni biegam 1km i jeżdżę na rowerku około 10 min (czyli aeroby wykonuję 3 razy w tygodniu, czasem 4). Diety nie trzymam żadnej, bo nie chcę mi się w to samemu bawić, układać jej. Może pomoglibyście w ułożeniu jej? Wchodziłem do działu odżywianie, ale trudno początkującemu samemu ułożyć dobrą dietę.
Pozdrawiam

Po prostu (L)EGIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 849
nigdy wczesniej nie miałem styczności z 6 weidera, ćwiczę brzuch często. Obecnie jestem w fazie budowania masy, potem okres gestości mięśnia czyli jeszcze 8 tygodni pracy nad budową mięśni, po tym cyklu zaczynam okres rzeżbienia i mam zamiar wtedy wprowadzić 6 weidera, bo odnosze wrażenie czytając opinie poprzedników, że akurat wtedy będę największe efekty. Najpierw trzeba nabrać masy mięśniowej brzucha, a potem spróbować to wszystko wyeksponować poprzez redukcję zbędnego tłuszczyku i podkreślenie rysów mięśni. ogólnie zasada jest tutaj prosta: wytrzymałość, cierpliwośc i systematyczność, jak w każdym treningu ;) Panie i Panowie trzymać gardę i nie pękać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4792
Sado1916- jezeli chodzi o diete : https://www.sfd.pl/temat174611/ - tam napewno cos znajdziesz, ulozysz cos sobie a eksperci napewno pomoga . Aha przy wzroscie 180 cm i wadze 69 kg masz duzo fatu?

"I'm the best ever
I'm the most brutal and vicious and most ruthless champion there's ever been..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 830
Ten fat to z dzieciństwa pewnie. Tu masz zdjęcia-http://sado1916.w.interia.pl/IMG_8826.jpg
http://sado1916.w.interia.pl/IMG_8825.jpg 

Po prostu (L)EGIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90


Wlaśnie skończylem a6w i jestem b.zadowolony, tydzień przerwy i zaczne absII, jeśli bedą efekty to napewno je zaprezentuje. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 860 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3890
ooo!! o to chodzilo

niezla rzezba brzucha. Trzymaj tak dalej i nie pozwol sie zapuscic tluszczem

"jedynym usprawiedliwieniem bzykania jest to, że jest się pszczołą"

Vince Taylor http://www.sfd.pl/temat287458/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2674
Mam pytanie czy jesli robie trening na mase to nie moge robie A6W?Jest to typowo trening na spalenie tluszczu?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mam 15 Lat Dobry Okres na Cwiczenia?

Następny temat

Zakwasy !!!

WHEY premium