SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna 6 Waidera

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12
Witam. Mam pytanie dotyczace a6w. chodzi mi dokladnie o sposob wykonywania cwiczen. chcialbym dopiero dzisiaj zaczac i mam nastepujace pytanie. dotyczy dokladnie pierwszego cwiczenia. pierwszego dnia powinnismy wykonac 1 serie po 6 powtorzen. w przypadku pierwszego cwiczenia trzeba unosic raz jedna raz druga noge. czy kazda z nog musze uniesc 6 razy czy w sumie 6 razy tj. lewa 3 i prawa 3. z gory dzieki za odpowiedz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 90343
Po prostu ręce opadają....
Nie rób A6W, bo to śmieć nad śmieciami.
Jak chcesz robić jakiś plan to rób ABS'a, który nawiasem mówiąc dużo lepszy nie jest.

Najlepiej ułóż trening na brzuch.
1 ćwiczenie na dolne partie mięsni brzucha
1 ćwiczenie na górne partie mięsni brzucha
1 ćwiczenie na skośne miesni brzucha
po 2-3 serie

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1726 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8884
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 147326
A6W to gniot dawno podważony i do kosza wrzucony, traktuje miesnie brzucha jakbysmy je dostali od kosmitów i innymi prawami sie rzadziły.

Najlepiej miesnie brzucha pracuja przy ciezkich cwiczeniach wielostawowych , czyli sensowny plan i wtedy dokładasz jedno cwiczenie specjalistyczne i jest git, nastepna sprawa pewnie chcesz uzyskac (ten mityczny kaloryfer z rozkładówek) to droga jest prosta każdy kto cwiczy juz jakis czas posiada zbudowane miesnie brzucha, wiec tak jak napisałe wyżej a żeby je odsłonić wystarczy dieta plus areoby, bo te miesnie sa poprostu przykryte pokrywa tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12
dzieki bardzo za odpowiedzi. zdaje sobie sprawe ze nie osiagne kaloryufera jakims magicznym sposobem. nie znam sie kompletnie na cwiczeniach a przypomnialo mi sie ze kiedys kumpel mi mowil o a6w i chcialem sprobowac. jaki wiec plan treningowy na miesnie brzucha byscie polecali? najbardziej zalezy mi na cwiczeniach ktore mozna wykonywac w domu bez jakiegos specjalistycznego sprzetu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
https://www.sfd.pl/TRENING_CORE__ćwiczenia_stabilnosci_ogólnej-t595150.html

Polecam.

2-4 ćwiczenia z tego zestawu 2-3x w tygodniu, z czasem zmieniaj na trudniejszą wersję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12
jakas diete specjalna do tego stosowac? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Zaglądnij do działu Odzywianie i poczytaj posty podwieszone a dowiesz się jak prawidłowo się odzywiać.

Ale nie licz na szybkie i duże efekty. Zacznij lepiej ćwiczyć całe ciało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 233
a6w jest niczym nie masz odpoczynku miesnia wiec plan nic nie daje.

Żyj jak pustelnik, trenuj jak maszyna!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaczynam biegac

Następny temat

Kilka pytań na początek.

Wiecej