SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "6" Weidera

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33
Witam. Mam 13 lat i postanowiłem trochę nad sobą popracować. Mam 161cm wzrostu i 51kg. Zawsze byłem i jestem szczupły, nigdy nie miałem problemów z nadwagą itp. Chcę na początek popracować nad mięśniami brzucha więc mam zamiar zastosować 6W. Wiadomo że 6W nie jest łatwe i wymaga dużo wysiłku, dlatego narodziło się pytanie czy mogę w takim wieku wykonywać coś takiego. Wiadomo, że nie wolno przesadzać bo mogę przestać rosnąć.
Proszę o wyrozumiałość - dopiero zaczynam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
Młody jesteś i szkoda zdrowia na takie wymysły a na treningi siłowe jeszcze czas. Niech rodzice cię zapisza na jakieś sport wałki, piłkę nożną itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33
Uprawiam sporty gdy tylko jest okazja, ale one nie wiele zmieniają. Chciałem coś efektywnego i nadal czekam aż ktoś mi powie czy 6W może zastopować mój wzrost.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
Nie zastopuje wzrostu jedynie naprężenia kręgosłupa podczas tego treningu pewnie doprowadza do stałych urazów i kontuzji. Będziesz się z tym męczył do końca życia, będziesz mógł zapomnieć o prawdziwych sportach siłowych itp. Do tego zepsuje to sylwetkę i będziesz wyglądał nieestetycznie (lordoza, skolioza, kifoza).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33
To faktycznie na razie odpuszczę. To właściwie kiedy mogę być spokojny o moje zdrowie przy wykonywaniu tego typu ćwiczeń? 16-18 lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
16-18 to rozsądny wiek chociaż zależy to od osoby. Tak czy inaczej masz jeszcze parę lat.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wracam po kontuzji!!!!prosze o pomoc!!!!!

Następny temat

dodawanie ciężaru w seriach

WHEY premium